SPR Wisła Płock rozpoczęła współpracę z nowymi Partnerami – City Spa oraz Krygol Detailing. Pierwszym efektem wspólnych działań będzie konkurs dla kibiców z okazji Dnia Kobiet oraz Dnia Mężczyzn. Weź udział w konkursie „Dlaczego warto kibicować Wiśle” i zgarnij wyjątkowe nagrody od naszych Partnerów!

Miło nam poinformować, że kolejne firmy z mapy Płocka dołączyły do grona Partnerów SPR Wisły Płock. Bardzo cieszymy się, że lista naszych Partnerów jest coraz dłuższa i dzięki wspólnym działaniom możemy przygotowywać podarunki i rabaty dla naszych kibiców. Tym razem chcielibyśmy przedstawić Wam dwie firmy – City Spa oraz Krygol Detailing, a ogłaszamy je razem nie przypadkowo – z okazji Dnia Kobiet oraz Dnia Mężczyzn mamy coś dla Pań i dla Panów.

City Spa to jedyne miejsce na mapie Płocka, w którym specjalizujemy się w zabiegach na twarz, ciało w zakresie relaksu i odnowy. Jest nam niezmiernie miło, że wraz z SPR Wisła Płock możemy przyczynić się do rozwoju piłki ręcznej w naszym mieście i wraz z klubem przygotowaliśmy dużo niespodzianek dla kibicek i kibicówmówi Olga Wawszczak – właścicielka City Spa.

Mamy to – Krygol jest z Wami! Jest nam bardzo milo wspierać nasz płocki klub – SPR Wisłę Płock. Od teraz to my zadbamy o wygląd pojazdów naszych piłkarzy oraz o niespodzianki dla kibicówpowiedział nam Łukasz Krynicki – współwłaściciel Krygol Detailing.

Konkurs „Dlaczego warto kibicować Wiśle”

Wraz z firmami City Spa oraz Krygol Detailing przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs dla kibiców i kibicek Nafciarzy! Fani, którzy wezmą w nim udział będą mieli okazję wygrania upominków dla siebie, ale także bliskiej osoby.

Zadanie konkursowe: W czasie trwania konkursu należy zamieścić komentarz pod konkursowym postem na fanpage na Facebooku SPR Wisły Płock. Komentarz musi zawierać oznaczenie trzech koleżanek lub kolegów oraz odpowiedź na pytanie – „Dlaczego warto kibicować ORLEN Wiśle Płock?”. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie.

Nagrody:

1 miejsce – voucher na zabieg SKIN ART dr. Ireny Eris o wartości 340 zł do zrealizowania w City Spa + voucher na kwotę 300 zł do zrealizowania w Krygol Detailing

2 miejsce – voucher na masaż energetyzujący wraz z peelingiem o wartości 290 zł do zrealizowania w City Spa + voucher na kwotę 300 zł do zrealizowania w Krygol Detailing

3 miejsce – zestaw gadżetów klubowych + voucher na kwotę 300 zł do zrealizowania w Krygol Detailing

Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową lub poprzez komunikator Facebook.

Czas trwania konkursu: 8 – 11 marca 2022 roku do godziny 12:00

Regulamin konkursu „Dlaczego kibicujesz Wiśle”

Wszystkim kibicom i kibickom Nafciarzy życzymy wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet oraz Dnia Mężczyzn, a także powodzenia w konkursie!