Biznes

Sekcja Piłki Ręcznej Wisła Płock to Klub, który ma za sobą wiele lat historii naznaczonej sukcesami. Już w latach 90-tych XX wieku, płoccy szczypiorniści na stałe dołączyli do czołówki drużyn w Polsce. Niezmiennie od 31 lat znajdujemy się na podium ligowych rozgrywek. Przez cały ten czas Nafciarzom towarzyszyli liczni Sponsorzy i Partnerzy, którzy dzięki współpracy z Klubem mogli realizować swoje szeroko rozumiane cele biznesowe , takie jak promocja i wsparcie wizerunku własnej marki, zwiększenie jej rozpoznawalności na rynku lokalnym, a poprzez uczestnictwo i sukcesy drużyny ORLEN Wisła Płock w rozgrywkach PGNiG Superligi oraz Europejskiej Lidze Handballu, również zaistnieć w kraju i za granicą. Coraz częściej podkreśla się rolę sponsoringu w obszarach CSR, gdyż poprzez wspieranie sportu stajemy się postrzegani jako przedsiębiorcy odpowiedzialni społecznie. Wspólne przeżywanie emocji, uczestnictwo w meczach i organizowanych przez Klub spotkaniach, to doskonały sposób na nawiązanie trwałych relacji biznesowych.

Dzięki nieustającemu od kilkudziesięciu lat wsparciu Sponsora Generalnego, Urzędu Miasta Płocka i innych sponsorów piłka ręczna stała się wiodącą dyscypliną sportu w Płocku, przyczyniając się do wychowania kolejnych pokoleń płocczan w duchu sportowej rywalizacji i zdrowego trybu życia. Nasi wychowankowie reprezentowali Polskę na najważniejszych imprezach sportowych, w tym również na tej najważniejszej – Igrzyskach Olimpijskich.

Sponsoring naszego Klubu pozwala nie tylko na skojarzenie marki naszych partnerów biznesowych z lokalną tradycją. Trwające od ponad 60 lat sukcesy „Nafciarzy” na krajowych i europejskich parkietach sprawiają, iż podmioty z nami współpracujące mają możliwość wykorzystania w swoich działaniach marketingowych i komunikacyjnych jedną z nielicznych w polskich sportach zespołowych markę o zasięgu międzynarodowym. Poprzez udział w najwyższej klasie rozgrywek piłki ręcznej mężczyzn PGNiG Superligi i prestiżowej EHF Champions League Klub zapewnia swoim sponsorom dostęp do wielu narzędzi komunikacji biznesowej, nośników reklamy i umożliwia dotarcie do szerokiej grupy potencjalnych klientów w kraju i zagranicą.

Chcemy się dalej rozwijać, chcemy być dumą nie tylko dla płocczan, ale również dla wszystkich kibiców piłki ręcznej w Polsce. Wyniki sportowe osiągane przez naszą reprezentację w ostatnich latach pokazały, że Polacy lubią piłkę ręczną i chcą jej kibicować. My, jako jeden z najlepszych klubów w naszym kraju, również mamy w tym swój udział.

 

orlen-arena-2

Oferta jest personalizowana do potrzeb i możliwości naszych Sponsorów, więc dobór odpowiednich nośników i działań leży na drodze ustaleń i naszego doświadczenia.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do kontaktu!