Akredytacje

Jak akredytować na mecze ORLEN Wisły Płock?

Biuro Prasowe ORLEN Superligi

Poza naszymi kanałami komunikacji, informacje o klubie i drużynie Nafciarzy można odnaleźć na Biurze Prasowym ORLEN Superligi. Przedstawiciele mediów, po rejestracji i zasubskrybowaniu ORLEN Wisły Płock, uzyskują dostęp do informacji z życia SPR Wisły Płock, a także relacji meczowych, galerii zdjęć oraz wypowiedzi pomeczowych. Najważniejsze z nich docierają do dziennikarzy również drogą e-mailową.

Aby dołączyć do Biura Prasowego ORLEN Superligi i zasubskrybować ORLEN Wisłę Płock, należy wypełnić następujący formularz i zaznaczyć w nim nazwę naszej drużyny – TUTAJ.

Biuro Prasowe to również narzędzie umożliwiające wzięcie udziału w procesie akredytacji na mecze Nafciarzy. Aby akredytować na mecz ORLEN Wisły Płock, należy, po rejestracji i zalogowaniu, z górnego menu wybrać zakładkę „akredytacje”, a następnie wskazać serię rozgrywek i odnaleźć interesujące nas spotkanie. Na zakończenie należy kliknąć przycisk „akredytuj”.

Accredito.com

Portal Accredito.com daje możliwość złożenia akredytacji na interesujące nas wydarzenia. Chcąc wziąć udział w procesie akredytacyjnym, po rejestracji i zalogowaniu, należy z menu po lewej stronie wybrać zakładkę „akredytuj”, a następnie w sekcji „wydarzenia” wyszukać biuro prasowe SPR Wisła Płock, konkretny mecz lub proces dotyczący akredytacji stałych – całosezonowych. Na zakończenie, w rubryce „wnioski” należy kliknąć niebieski wyraz „akredytuj”, kolejno wypełnić wymagane pola i potwierdzić chęć akredytacji. Po rozpatrzeniu wniosku przez klub, na podany przez dziennikarza adres e-mail, zostanie wysłana wiadomość z decyzją.