Za Nafciarzami pierwszy trening w nowym roku! Zawodnicy ORLEN Wisły Płock rozpoczęli przygotowania do drugiej części sezonu 2022/2023. W jakim składzie spotkali się po przerwie?

Trenujemy!

Dziś czwartek – 5 stycznia, a to oznacza, że zawodnicy ORLEN Wisły Płock rozpoczęli przygotowania do drugiej części sezonu 2022/2023. Za Nafciarzami pierwszy, siłowy trening w 2023 roku. W Orlen Arenie, ze względu na zgrupowania kadr narodowych, pojawił się okrojony skład Niebiesko-Biało-Niebieskich, zaś reszta zawodników trenuje obecnie w swoich reprezentacjach oraz rozgrywa sparingi i turnieje. Nieobecny jest również Xavi Sabate – pierwszy trener Nafciarzy i zarazem selekcjoner Czechów, z którymi przebywa na zgrupowaniu. (Więcej o kadrowiczach – TUTAJ!) Dzisiejszy trening, a także pozostałe przygotowania do powrotu X. Sabate, poprowadzą: Dawid Nilsson (drugi szkoleniowiec ORLEN Wisły Płock) oraz Filip Koper (trener przygotowania fizycznego) i Haritz Salvado Ulazia (statystyk).

Drużyna spotkała się dziś w składzie:

Bramka: Ignacio Biosca,

Prawe skrzydło: Gonzalo Perez Arce,

Lewe rozegranie: Sergei Kosorotov, Mirsad Terzić,

Środek rozegrania: Dima Zhitnikov, Niko Mindegia, Gergo Fazekas.

Mamy też dla Was kilka zdjęć:

Przygotowania i sparingi

Poza treningami siłowymi i taktycznymi, Nafciarzy czeka seria sparingów, a jeden z nich będzie otwarty dla kibiców. Więcej informacji – TUTAJ!

Kibice! Widzimy się już 21 stycznia w Blaszak Arenie – do zobaczenia!