Ruszyła sprzedaż biletów na ostatni Superligowy mecz Nafciarzy sezonu 22/23 w domu! Już w sobotę – 6 maja o godz. 16:00, ORLEN Wisła Płock zmierzy się z Arged KPR Ostrovią Ostrów Wielkopolski, w pojedynku 25. serii krajowych zmagań. Zapraszamy na trybuny Orlen Areny oraz do skorzystania z promocji!

Superliga ostatni raz w Orlen Arenie

Przed Nafciarzami ostatni domowy mecz PGNiG Superligi w tym sezonie! W 25. serii krajowych rozgrywek, do Orlen Areny po raz pierwszy zawita beniaminek – Arged KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski. ORLEN Wisła Płock zagra z Ostrovią w sobotę – 6 maja o godz. 16:00, a sprzedaż biletów na ten pojedynek wystartowała!

W sezonie 22/23 wspólnie osiągnęliśmy już naprawdę wiele, a doping kibiców nie raz niósł Niebiesko-Biało-Niebieskich do zwycięstwa. Teraz ostatnie mecze w PGNiG Superlidze i ostatnie kroki w kierunku Mistrzostwa Polski, a aby je postawić Nafciarze ponownie będą potrzebowali wsparcia swojego ósmego zawodnika. Nie czekaj – kup bilet i zajmij swoje miejsce w Orlen Arenie, podczas 25. Superligowego meczu rozgrywek 22/23!

Promocje

„Płock za pół ceny” – w weekend – 21-23 kwietnia 2023 roku, odbędzie się 7. edycja akcji „Płock za pół ceny”, dzięki której bilety na mecz Nafciarzy z Ostrovią można zakupić z 50% rabatem. Więcej informacji o promocji – TUTAJ!
Promocja dla uczniów i studentów – za okazaniem legitymacji szkolnej można zakupić bilety w cenie 5 zł, zaś z legitymacją studencką za 10 zł. Zniżki dla uczniów i studentów dotyczą sektorów: G i L1. Promocja dostępna do końca sezonu.
„Więcej radości z kibicowania NAFCIARZOM” – kibice z sektora L1, czyli Strefy Rodzinnej, po okazaniu biletu na L1 na dany mecz, mogą odebrać koszulki „Więcej radości z kibicowania NAFCIARZOM” od Galerii Mazovia (akcja trwa do wyczerpania zapasów).

Konkurs

Paszport Młodego Nafciarza – naszym najmłodszym kibicom przypominamy o Paszportach Młodego Nafciarza i wyjątkowej nagrodzie, którą można otrzymać za uzbieranie w nim pieczątek ze wszystkich domowych meczów w rozgrywkach 2022/2023. Posiadacze w pełni uzupełnionych paszportów z sezonu 22/23, otrzymają karnet na mecze Nafciarzy w rozgrywkach 23/24.

Gdzie kupić bilety i w jakiej są cenie?

Bilety na mecze ORLEN Wisły Płock można zakupić online – na stronie Eventim.pl, a także stacjonarnie  – w punkcie sprzedaży Dagna (Aleja Stanisława Jachowicza 49) i siedzibie klubu oraz godzinę przed meczem w kasach Orlen Areny. Cennik wejściówek znajduje się  – TUTAJ.

Orlen Arena, 6.05.2023 (sobota), godz. 16:00 – kup bilet i zostań ósmym zawodnikiem ORLEN Wisły Płock!