Przed nami kolejna edycja akcji „Płock za pół ceny”! Tym razem wśród bogatej oferty wielu lokalnych punktów, pojawi się również propozycja od SPR Wisły Płock. Mieszkańcy naszego miasta oraz turyści będą mogli zakupić bilety na mecz ORLEN Wisły Płock z Ostrovią Ostrów Wielkopolski o połowę taniej.

„Płock za pół ceny”

Kolejna edycja „Płock za pół ceny” zbliża się wielkimi krokami. Już w ten weekend – 21-23 kwietnia 2023 roku, czeka nas siódma odsłona promocyjnej akcji, dzięki której uczestnicy mogą poznać historię oraz ofertę kulturalno-rozrywkową naszego miasta. Wszystko za sprawą 50% rabatu w wielu punktach, między innymi, pizzeriach, obiektach noclegowych, sklepach czy restauracjach, a tym razem w akcję włączyła się również SPR Wisła Płock.

Mieszkańcy Płocka i turyści będą mogli skorzystać z promocji 50% na bilety na mecz ORLEN Wisły Płock z beniaminkiem PGNiG Superligi – Ostrovią Ostrów Wielkopolski, który zaplanowano na sobotę – 6 maja na godz. 16:00, w Orlen Arenie. To wyjątkowe wydarzenie, ponieważ będzie to ostatni domowy pojedynek Nafciarzy w krajowych zmaganiach w sezonie 2022/2023!

Sprzedaż biletów na mecz ORLEN Wisła Płock – Arged KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski wystartuje w piątek – 21 kwietnia o godz. 10:00.

Promocyjna oferta obowiązuje w terminie 21-23 kwietnia 2023 r., a bilety można nabyć online na stronie Eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży – sklepie Dagna (Aleja Stanisława Jachowicza 49) i w siedzibie klubu w Orlen Arenie.

Weź udział w „Płock za pół ceny” i kup bilety na mecz Nafciarzy z Ostrovią 50% taniej!

Więcej o akcji – TUTAJ!