Już jutro pierwszy domowy mecz ORLEN Wisły Płock w sezonie 2022/2023. Nafciarze o 18:05 rozpoczną spotkanie z Górnikiem Zabrze, w ramach drugiej serii PGNiG Superligi. Na dzień meczowy zaplanowano wiele atrakcji!

Sezon 2022/2023 wystartował już tydzień temu, jednak Nafciarze swój pierwszy mecz rozegrali na wyjeździe, a teraz przyszła pora na powrót Niebiesko-Biało-Niebieskich do Orlen Areny. Już jutro – 9 września o godz. 18:05 ORLEN Wisła Płock, w drugiej serii PGNiG Superligi, podejmie drużynę Górnika Zabrze (informacje o biletach – TUTAJ).  Na dzień meczowy zaplanowano wiele atrakcji dla kibiców.

Przygotowaliśmy:

Strefę Pucharową – 4 czerwca, w tarnowskiej Arenie Jaskółka, ORLEN Wisła Płock rozegrała ostatni mecz sezonie 2021/2022. Było to finałowe spotkanie PGNiG Pucharu Polski, w którym Nafciarze zmierzyli się z Łomżą Vive Kielce. Po świetnym pojedynku płocczanie zwyciężyli 34:27 i tym samym wywalczyli jedenasty Puchar Polski w historii klubu. Z tej okazji, w holu Orlen Areny, podczas meczu z Górnikiem Zabrze stanie specjalna Strefa Pucharowa, do której każdy Kibic będzie mógł przyjść, zobaczyć Puchar i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

*Dodatkowo, w Strefie Pucharowej, do dyspozycji Kibiców będzie fotograf z „eMKa Foto”, który wykona zdjęcia z wyjątkowym trofeum, w najlepszej jakości.

Strefę gastronomiczną – zapraszamy do strefy gastronomicznej, w której znajdą się:

*przed Orlen Areną – food truck z pysznymi burgerami od PKS Streetfood oraz zapiekankami i lodami od Fabryka Bezika;

*na holu głównym Orlen Areny – lizaki i wata cukrowa od Słodko Zakręcone oraz bufet słodkości od naszego Partnera – Piekarni Cukierni Mochowo.

Strefę Nafciarza – podczas meczu z Górnikiem Zabrze, znajdzie się coś dla Kibiców w każdym wieku!

*Młodszych zapraszamy do kącika dziecięcego, w którym czeka na nich wiele atrakcji. Zabawa z animatorami z dobrze znanej dzieciom bawialni „Fikołki” oraz Wiślackim Misiem, słodkości, malowanie buziek oraz kolorowanki z zawodnikami ORLEN Wisły Płock.

*Paszport Młodego Nafciarza – przy kąciku dziecięcym będzie można podstemplować Paszport Młodego Nafciarza, a informacje na jego temat przeczytacie – TUTAJ.

*Na wszystkich będzie czekał również nowy numer klubowej gazetki – Miesięcznika Nafciarza, w którym przeczytacie klika słów od Xaviego Sabate i opis rywali, a także znajdziecie skład drużyny oraz wiele innych treści! (Poprzednie numery miesięcznika – TUTAJ).

Konkurs w przerwie meczu – w przerwie spotkania z Górnikiem Zabrze odbędzie się konkurs rzutów na bramkę! Przed meczem zawodnicy wyrzucą w trybuny vouchery na pizze oraz talony uprawniające do udziału w konkursie. Osoba, która złapie talon, będzie mogła wziąć udział w konkurencji rzutów na bramkę, a nagrodą w konkursie będzie koszulka meczowa ORLEN Wisły Płock oraz klubowe gadżety.

*Osoby, którym nie dotarł jeszcze karnet zakupiony online na stronie Eventim.pl, proszone są przy wejściu na mecz o przedstawienie potwierdzenia zakupu. Koszulki meczowe, tak jak i Paszport Młodego Nafciarza będziecie mogli zakupić w PG SPORT.

Radzimy – przyjdźcie na halę wcześniej, aby skorzystać ze wszystkich atrakcji! Do zobaczenia w Orlen Arenie!