Dobrze znana Kibicom – Piekarnia Cukiernia Mochowo, została Partnerem SPR Wisły Płock.

Piekarnia Cukiernia Mochowo

SPR Wisła Płock rozpoczęła roczną współpracę z Piekarnią Cukiernią Mochowo. Firma została Partnerem Nafciarzy na sezon 2022/2023. Kibice mieli już okazję spróbować produktów Mochowo, a to za sprawą Partnerstwa Piekarni Cukierni, podczas ubiegłosezonowego meczu ORLEN Wisły Płock z Grupą Azoty Unią Tarnów. Wtedy, do obecnych na meczu fanów, trafiły pączki z okazji Tłustego Czwartku, natomiast w tym sezonie w Orlen Arenie pojawi się specjalny kącik ze słodkościami od Partnera klubu. Ponadto Mochowo zapewni poczęstunek dla dziennikarzy, podczas dzisiejszej Kawy Prasowej.

Piekarnia Cukiernia Mochowo powstała w 1987 roku. Jest to firma działająca na płockim rynku od prawie trzydziestu lat, a swojej ofercie posiada rozmaite wypieki – od bułek i chlebów, przez drożdżówki, aż po ciastka, lody oraz torty. Piekarnie Cukiernie Mochowo znajdziemy w Płocku, a także Szczutowie i Sierpcu.

ORLEN Wisła Płock – Górnik Zabrze

Kibice! Serdecznie zapraszamy na spotkanie Nafciarzy z Górnikiem Zabrze, będzie to pierwsza okazja do odwiedzin kącika słodkości od Mochowa! Do zobaczenia już jutro w Orlen Arenie! (bilety – TUTAJ).

Dziękujemy Piekarni Cukierni Mochowo za wsparcie i pyszne słodkości!