Ruszyła sprzedaż biletów na kolejny mecz Nafciarzy w Lidze Europejskiej. Płocczanie zmierzą się ze słowackim TATRANEM Presov. Mecz odbędzie się 1 marca 2022 r. o godz. 20:45 w Orlen Arenie. Przypominamy także o wejściówkach na spotkanie z Grupą Azoty Unią Tarnów.

Czas na Słowaków

TATRAN Presov, to jedyna drużyna w rozgrywkach Ligi Europejskiej w grupie A, z którą nie rozegraliśmy jeszcze spotkania. Pierwsze czeka nas 22 lutego w Presovie, natomiast rewanż zagramy w Płocku 1 marca 2022 r. Nie może Was zabraknąć w Orlen Arenie!

17. seria PGNiG Superligi

Chcielibyśmy również przypomnieć, że trwa sprzedaż wejściówek na mecz 17. serii PGNiG Superligi, w której płocka Wisła podejmie Grupę Azoty Unię Tarnów. Jak wspominaliśmy, spotkanie z Tarnowem odbędzie się w zmienionym terminie – 26 lutego 2022 roku o godz. 19:00 w Orlen Arenie. Wszelkie informacje na temat tego meczu znajdziecie Państwo tutaj.

Gdzie kupić bilety i w jakiej są cenie?

Bilety na mecze ORLEN Wisły Płock zakupicie Państwo online – na stronie abilet.pl, a także stacjonarnie – w punkcie sprzedaży Dagna (Aleja Stanisława Jachowicza 49) oraz godzinę przed meczem w kasach Orlen Areny.

Cennik wejściówek znajduje się w zakładce „bilety”.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną oraz panujące obostrzenia, kibice będą mieli możliwość wyboru co drugiego krzesełka. Jednocześnie, na terenie Orlen Areny, prosimy o zasłanianie ust i nosa maseczką, a także o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i dystansu społecznego. Nie możliwe jest również zbliżanie się do zawodników.

Grupa Azoty Unia Tarnów 26.02.2022 (sobota) – 19:00 – Orlen Arena

TATRAN Presov 01.03.2022 (wtorek) – 20:45 – Orlen Arena