Zmianie uległy terminy meczów z Grupą Azoty Unią Tarnów w ramach rozgrywek Superligi oraz Pucharu Polski. Trwa sprzedaż wejściówek na ligowe spotkanie. Sprawdźcie, co z biletami i kiedy odbędą się mecze z drużyną z Tarnowa.

Zmiany terminów

Za nami spotkania w Kwidzynie z tamtejszym MMTS-em oraz w Płocku z Torus Wybrzeżem Gdańsk. Następnie ORLEN Wisła Płock podejmie Pfadi Winterthur, a później uda się do Mielca i Presova.

W najbliższym czasie czekają nas również dwa mecze z Grupą Azoty Unią Tarnów – jeden w ramach rozgrywek PGNiG Superligi, zaś drugi w Pucharze Polski. W związku z dużą ilością spotkań Nafciarzy oba mecze odbędą się w zmienionych terminach.

Aktualny plan gier:

24 lutego 2022 roku o godz. 17:30 – rozegramy spotkanie Pucharu Polski w Tarnowie

26 lutego 2022 roku o godz. 19:00 – podejmiemy Grupę Azoty Unię Tarnów w ramach 17. serii Superligi w Orlen Arenie.

Gdzie kupić bilety i w jakiej są cenie?

Bilety na mecze ORLEN Wisły Płock zakupicie Państwo online – na stronie abilet.pl*, a także stacjonarnie – w punkcie sprzedaży Dagna (Aleja Stanisława Jachowicza 49) oraz godzinę przed meczem w kasach Orlen Areny.

Uwaga! Wejściówki zakupione na spotkanie z Grupą Azoty Unią Tarnów z poprzednim terminem pozostaną ważne i będą uprawniały do wejścia na mecz 26 lutego 2022 r. Macie Państwo również możliwość zwrócenia biletów.

* w systemie abilet.pl zmiana terminu spotkania w ramach 17. serii PGNiG Superligi będzie widoczna jutro.

Cennik wejściówek znajduje się w zakładce „bilety”.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną oraz panujące obostrzenia, kibice będą mieli możliwość wyboru co drugiego krzesełka. Jednocześnie, na terenie Orlen Areny, prosimy o zasłanianie ust i nosa maseczką, a także o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i dystansu społecznego. Nie możliwe jest również zbliżanie się do zawodników.

Do zobaczenia na hali! 26.02.2022 (sobota) – 19:00 – Orlen Arena