Nie wyobrażasz sobie lepszego prezentu na Walentynki niż bilet na mecz Nafciarzy w Lidze Europejskiej? Mamy dla Ciebie wyjątkową promocję. Przyjdź na mecz z Pfadi Winterthur z drugą połówką lub inną bliską Ci osobą. Sprawdź szczegóły rabatu!

„Płocka Wisła, to miłość ma…” – to przyśpiewka, którą w Orlen Arenie można usłyszeć bardzo często. Dobrze wiemy, jak Kibice kochają płocki klub, dlatego nie wyobrażamy sobie Waszych Walentynek bez Wisły. Jeśli bliska Wam osoba kocha piłkę ręczną, to z pewnością ucieszy się z biletu, a jeśli jeszcze nie była na żadnym meczu Nafciarzy, to pokażcie jej Waszą miłość. Przygotowaliśmy dla Was promocję na mecz z Pfadi Winterthur, który odbędzie się 15 lutego 2022 roku w Płocku.

Szczegóły promocji

Czas trwania: do 14.02.2022 r.

Promocja dotyczy wejściówek na mecz ORLEN Wisły Płock w Lidze Europejskiej z Pfadi Winterthur (15.02.2022). Wszystkie osoby, które zakupią bilet na to spotkanie w terminie do 14 lutego 2022, na swoich wejściówkach będą miały wygenerowany KOD PROMOCYJNY. Zniżka będzie uprawniała do kupna kolejnej wejściówki na mecz z Pfadi za 50% ceny (w kolejnej transakcji).

Kod promocyjny będzie generowany na biletach zakupionych zarówno w punktach sprzedaży, jak i online.

Gdzie kupić bilety i w jakiej są cenie?

Informacje na temat wejściówek na najbliższe spotkanie znajdziecie Państwo tutaj.

 

Zabierz swoją drugą połówkę lub inną bliską Ci osobę na mecz Wisły!