Dziś o godzinie 10:00 ruszyła sprzedaż wejściówek na rewanżowe spotkanie Nafciarzy z Pfadi Winterthur. Europejskie emocje wrócą do Płocka już 15 lutego o godz. 18:45. Widzimy się w Orlen Arenie!

Oprócz krajowych rozgrywek zawodnicy ORLEN Wisły Płock biorą udział także w europejskich pucharach. Już we wtorek – 15 lutego o godz. 18:45 Kibice po raz pierwszy w 2022 roku będą mieli okazję zobaczyć mecz Ligi Europejskiej w płockiej Orlen Arenie. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do nabywania wejściówek na spotkanie z Mistrzem Szwajcarii – Pfadi Winterthur.

Gdzie kupić bilety i w jakiej są cenie?

Bilety na mecze ORLEN Wisły Płock zakupicie Państwo online – na stronie abilet.pl, a także stacjonarnie – w punkcie sprzedaży Dagna (Aleja Stanisława Jachowicza 49) oraz godzinę przed meczem w kasach Orlen Areny.

Cennik wejściówek znajduje się w zakładce „bilety”.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną oraz panujące obostrzenia, kibice będą mieli możliwość wyboru co drugiego krzesełka. Jednocześnie, na terenie Orlen Areny, prosimy o zasłanianie ust i nosa maseczką, a także o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i dystansu społecznego. Nie możliwe jest również zbliżanie się do zawodników.

Do zobaczenia na hali! 15.02.2022 (wtorek) – 18:45 – Orlen Arena