ORLEN Wisła Płock rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu. W niedzielę Nafciarze przejdą badania, a w poniedziałek po raz pierwszy spotkają się w ORLEN Arenie. Już 24 lipca o godz. 17:00, wszystkich kibiców zapraszamy na trening otwarty!

Trening otwarty dla kibiców!

Za nami 1,5 miesięczna przerwa od piłki ręcznej, a na horyzoncie widać już nowe rozgrywki. Nafciarze zainaugurują sezon 2023/2024 wyjazdowym meczem PGNiG Superligi z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski, zaplanowanym na 30 sierpnia. Nim jednak nasza drużyna rozpocznie walkę o kolejne tytuły na polskich i zagranicznych parkietach, czeka ją intensywny okres przygotowawczy – treningi, sparingi oraz turnieje. Na początek, zawodnicy przejdą badania lekarskie, natomiast następnie, po raz pierwszy w nowym składzie, spotkają się w ORLEN Arenie i przystąpią do treningów. Więcej – TUTAJ!

Zatęskniliście za ORLEN Wisłą Płock i niebiesko-biało-niebieską rodziną? Chcielibyście zobaczyć już nowych Nafciarzy? Nie ma problemu! Zapraszamy na trening otwarty dla kibiców, który odbędzie się już w poniedziałek – 24 lipca w godz. 17:00-18:00. Będzie to idealna okazja dla wszystkich sympatyków Wiślaków, aby powitać nowych graczy oraz cały skład ORLEN Wisły Płock 2023/2024 i zobaczyć go na parkiecie.

Przyszła pora na kolejne wyzwania i wymagające pojedynki. W zbliżającym się sezonie czeka nas jeszcze więcej meczów oraz sportowych emocji na najwyższym poziomie. Do PGNiG Superligi powróci faza play-off, ORLEN Puchar Polski odbędzie się w nowej odsłonie, a Nafciarze ponownie będą rywalizowali wśród najlepszych zespołów w EHF Champions League. Przyjdźcie na pierwszy trening i pokażcie, że w sezonie 23/24 dalej #walczyMY wspólnie!

Wejście do OA

Podczas treningu do dyspozycji kibiców udostępnione zostaną sektory A, B, C i D, natomiast jeśli chodzi o wejście, prosimy kierować się do tego od strony stadionu (wstęp do OA od godz. 16:30).

*Informujemy, że liczba miejsc będzie ograniczona.

Widzimy się już w poniedziałek – do zobaczenia!