Kolejna firma zdecydowała się na współpracę z SPR Wisłą Płock. Piekarnia Cukiernia Mochowo będzie Partnerem meczu z Grupą Azoty Unią Tarnów. Kibice mogą liczyć na słodki poczęstunek. 

Na kolejną współpracę z SPR Wisła Płock zdecydowała się firma z długoletnią tradycją, a jest nią Piekarnia Cukiernia Mochowo. Dzięki tej współpracy, już w najbliższą sobotę, podczas meczu 17. serii PGNiG Superligi pomiędzy ORLEN Wisłą Płock, a Grupą Azoty Unią Tarnów kibice otrzymają ręcznie robione pączki.

Piekarnia Cukiernia Mochowo to lokalna firma działająca od prawie trzydziestu lat na płockim rynku. Miło mi poinformować o rozpoczęciu współpracy z klubem, który także związany jest z naszym miastem. Codziennie i z pasją dostarczamy chleb do prawie trzech tysięcy naszych klientów, tłusty czwartek to dla nas najlepsza okazja, by poczęstować Państwa ręcznie robionymi pączkami podczas najbliższego meczu piłkarzy ręcznych ORLEN Wisły Płock – powiedziała Prezes Zarządu – Małgorzata Świtalska.

Słodkie doznania gwarantuje Piekarnia Cukiernia Mochowo a sportowe emocje gwarantują Szczypiorniści ORLEN Wisły Płock – dodała Pani Małgorzata.

*ilość pączków będzie ograniczona

  • Zapowiedź meczów z Grupą Azoty Unią Tarnów – tutaj. 
  • Informacje o biletach – tutaj.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Kibiców na mecz ORLEN Wisła Płock – Grupa Azoty Unia Tarnów, który odbędzie się 26 lutego o godz. 19:00.