Wystartował walentynkowy konkurs dla kibiców ORLEN Wisły Płock! Do zgarnięcia kawa w Caffé&Bistro Na deptaku, koszulki i bilety. Weź udział w konkursie i zabierz swoją Walentynkę na mecz!

Nafciarze przedłużają Walentynki!

Dobrze wiemy, że kibicujecie Nafciarzom ze swoimi drugimi połówkami i najbliższymi osobami, dlatego mamy dla Was konkurs z wyjątkowymi nagrodami! Na pierwszą randkę zabierzecie swoją Walentynkę do Caffé&Bistro Na deptaku (14.02), a na drugą na mecz ORLEN Wisły Płock z Grupą Azoty Unią Tarnów!

Jak wziąć udział w konkursie?

W komentarzu pod postem na FB – TUTAJ – dodaj zdjęcie, na którym pokażesz, jak dopingujesz ORLEN Wisłę Płock ze swoją drugą połówką lub najbliższą osobą.

Kto wygra?

Osoba, której komentarz ze zdjęciem uzbiera najwięcej reakcji.

Co można wygrać?

Zwycięzca – dla siebie i swojej Walentynki – otrzyma zaproszenie na pyszną kawę do Caffé&Bistro Na deptaku, koszulki ORLEN Wisły Płock oraz bilety na mecz Nafciarzy z Grupą Azoty Unią Tarnów!

Czas trwania konkursu?

Konkurs wystartował dzisiaj, a na zgłoszenia czekamy do poniedziałku – 13 lutego, do godz. 12:00, następnie skontaktujemy się ze zwycięzcami.

Regulamin konkursu – TUTAJ!

Najbliższa okazja do zrobienia konkursowych zdjęć już w czwartek – bilety na mecz Ligi Mistrzów z SC Magdeburgiem – TUTAJ!

Czekamy na Wasze komentarze! Powodzenia!