Trwa sprzedaż biletów na pierwszy pojedynek Nafciarzy w Lidze Mistrzów w 2023 roku! ORLEN Wisła Płock zmierzy się z Mistrzem Niemiec. Rewanżowe starcie z SC Magdeburg już 9 lutego o godz. 20:45, w Orlen Arenie – nie może Cię zabraknąć! Mamy wyzwanie dla kibiców!

Liga Mistrzów w Orlen Arenie!

Nafciarze wracają na parkiety EHF Champions League! Przed nimi cztery ostatnie mecze w grupie A i walka o awans do dalszego etapu gier. W pierwszym meczu na poziomie Ligi Mistrzów w 2023 roku, czyli w jedenastej kolejce, zmierzą się z Mistrzami Niemiec – SC Magdeburg, który na ten moment obejmuje trzecie miejsce w tabeli. Czeka nas ogromnie emocjonujący pojedynek o arcyważne punkty, a jego początek już w czwartek – 9 lutego o godz. 20:45 w Orlen Arenie.

UWAGA ZNIŻKA! Na mecz z Magdeburgiem przygotowaliśmy specjalną zniżkę dla uczniów i studentów. Zakupią oni bilety na sektory górne: K2,L2, M2 i J2 w cenie 20 zł. Promocja obowiązuje przy zakupie stacjonarnym – w sklepie Dagna i w siedzibie klubu.

WYZWANIE!

Kibice! W Orlen Arenie – w fazie grupowej Ligi Mistrzów – obejrzymy już tylko dwa mecze, a pierwszy z nich to właśnie starcie z Magdeburgiem. Może okazać się ono kluczowe w walce o awans do dalszych zmagań, dlatego Nafciarze będą potrzebowali pomocy swojego ósmego zawodnika – tylko z Wami mogą stawić czoła Mistrzowi Niemiec! W związku z tym przygotowaliśmy WYZWANIE FREKWENCYJNE!

Na czym ono polega? Wyższa frekwencja kibiców na meczu z Magdeburgiem = większa zniżka na bilety na pojedynek z francuskim PSG! Wchodzicie do gry?

5000 kibiców – 50% zniżki*

4000 kibiców – 40% zniżki*

3000 kibiców – 20% zniżki*

2500 kibiców – 10% zniżki*

* zniżka dotyczy biletów na mecz ORLEN Wisła Płock – PSG (23.02.2023), przy zakupie w punkcie sprzedaży Dagna i siedzibie klubu, w określone dni i na wyznaczone przez klub sektory, o których poinformujemy po meczu z SC Magdeburgiem.

Gdzie kupić bilety i w jakiej są cenie?

Bilety na mecze ORLEN Wisły Płock można zakupić online – na stronie Eventim.pl, a także stacjonarnie  – w punkcie sprzedaży Dagna (Aleja Stanisława Jachowicza 49) oraz godzinę przed meczem w kasach Orlen Areny. Cennik wejściówek znajduje się  – TUTAJ.

Poza biletami, do 1 lutego 2023 r., trwa sprzedaż karnetów na rundę wiosenną, które są znaczną oszczędnością! Więcej informacji – TUTAJ!

Orlen Arena, 09.02.2023 (czwartek), godz. 20:45 – kup bilet i zostań ósmym zawodnikiem ORLEN Wisły Płock!