Nafciarze wrócili do domu po historycznym sukcesie w Lidze Mistrzów. W środę ORLEN Wisła Płock wywalczyła awans do ćwierćfinału EHF Champions League, zaś w czwartek w nocy drużyna wylądowała w Warszawie, a następnie ruszyła do Płocka. Na lotnisku oraz przed Orlen Areną na Niebiesko-Biało-Niebieskich czekali kibice, którzy powitali ich w wyjątkowy sposób i podziękowali za walkę oraz wymarzony ćwierćfinał! 

Kibice! Dziękujemy Wam za piękne przywitanie i mamy nadzieję, że to nie koniec świętowania. Kolejna okazja już w sobotę – 1 kwietnia od godz. 17:00, podczas spotkania z MMTS-em Kwidzyn. WalczyMY o kolejne ważne punkty oraz utrzymanie się na fotelu LIDERA PGNiG Superligi. Informacje o biletach – TUTAJ!

Jesteśmy bardzo zadowoleni z meczu, który zagraliśmy w środę! Pokazaliśmy charakter jako zespół w obu pojedynkach z Nantes. Zarówno w Płocku, jak i we Francji mieliśmy problemy w pierwszej połowie – przegrywaliśmy 5-6 bramkami, ale nie poddaliśmy się i walczyliśmy do samego końca! To po prostu niesamowite móc tworzyć historię klubu i zakwalifikować się do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Przed nami najlepsza i bardzo wymagająca część sezonu – będziemy walczyć o Mistrzostwo oraz Puchar Polski i próbować dostać się do Final4 Ligi Mistrzów. Oczywiście nie wyobrażamy sobie tego bez naszych kibiców, dlatego mamy wielką nadzieję, że będą wspierać nas w każdym meczu do końca sezonu 22/23 i razem osiągniemy wielkie rzeczy!powiedział Ignacio Biosca, bramkarz Nafciarzy i bohater obu pojedynków z Nantes. 

Mamy dla Was zdjęcia i wideo z tego, co działo się w nocy. Zobaczcie sami!