Ruszyła sprzedaż biletów na pierwszy kwietniowy mecz ORLEN Wisły Płock! Niebiesko-Biało-Niebiescy, w 21. serii PGNiG Superligi, zmierzą się z MMTS-em Kwidzyn. Pojedynek odbędzie się w Orlen Arenie, w sobotę – 1 kwietnia o godz. 17:00, a klub przygotował zniżki i konkursy dla kibiców!

Mecz na dobry początek miesiąca!

Przed ORLEN Wisłą Płock 21. Superligowe starcie w sezonie 2022/2023, Nafciarze w Orlen Arenie podejmą MMTS Kwidzyn. Mecz zaplanowano na sobotę – 1 kwietnia na godz. 17:00, a sprzedaż biletów na to spotkanie właśnie wystartowała!

Nafciarze, by móc zawalczyć o Mistrzostwo Polski, potrzebują kompletu punktów i wsparcia swojego ósmego zawodnika w każdym ze spotkań. Nie czekaj – kup bilet i wspieraj Nafciarzy podczas starcia z kwidzynianami.

Promocje

Bilety za 20 zł! Mamy zniżkę dla osób, które posiadają bilet z ostatniego meczu Nafciarzy z HBC Nantes – wejściówki na pojedynek z MMTS-em Kwidzyn za 20 zł! Promocja obowiązuje na sektory G i L2, przy zakupie stacjonarnym (w punkcie sprzedaży Dagna i w siedzibie klubu), a aby z niej skorzystać wystarczy okazać bilet ze starcia z Nantes.*

*Można skorzystać z promocji tylko na jeden bilet.

Promocja dla uczniów i studentów – za okazaniem legitymacji szkolnej można zakupić bilety w cenie 5 zł, zaś z legitymacją studencką za 10 zł. Zniżki dla uczniów i studentów dotyczą sektorów: G i L1. Promocja dostępna do końca sezonu.

„Więcej radości z kibicowania NAFCIARZOM” – kibice z sektora L1, czyli Strefy Rodzinnej, po okazaniu biletu na L1 na dany mecz, mogą odebrać koszulki „Więcej radości z kibicowania NAFCIARZOM” od Galerii Mazovia (akcja trwa do wyczerpania zapasów).

Konkursy

Zmierz się z Nafciarzami, zrób sobie zdjęcie i zgarnij nagrodę!  – podczas meczu z Nantes, w holu głównym OA, staną stand z zawodnikami ORLEN Wisły Płock – Leonem Susnją i Kosuke Yasuhirą oraz miarką. Można zmierzyć przy nim swój wzrost i tym samym zmierzyć się z Nafciarzami. Dzieci, które na meczu z MMTS-em Kwidzyn zmierzą się, zrobią zdjęcie i je udostępnią, otrzymają od klubu niespodziankę.

Paszport Młodego Nafciarza – naszym najmłodszym kibicom przypominamy o Paszportach Młodego Nafciarza i wyjątkowej nagrodzie, którą można otrzymać za uzbieranie w nim pieczątek ze wszystkich domowych meczów w rozgrywkach 22/23. Posiadacze w pełni uzupełnionych paszportów z sezonu 22/23, otrzymają karnet na mecze Nafciarzy w rozgrywkach 23/24. Dodatkowo, za uzbieranie wszystkich pieczątek w kwietniu, dzieci dostaną karty z zawodnikami lub case na telefon.

Gdzie kupić bilety i w jakiej są cenie?

Bilety na mecze ORLEN Wisły Płock można zakupić online – na stronie Eventim.pl, a także stacjonarnie  – w punkcie sprzedaży Dagna (Aleja Stanisława Jachowicza 49) i siedzibie klubu oraz godzinę przed meczem w kasach Orlen Areny. Cennik wejściówek znajduje się  – TUTAJ.

Orlen Arena, 1.04.2023 (sobota), godz. 17:00 – kup bilet i zostań ósmym zawodnikiem ORLEN Wisły Płock!