Liga Mistrzów w Orlen Arenie! Już w czwartek – 1 grudnia o godz. 18:45, ORLEN Wisła Płock podejmie Mistrza Rumunii – CS Dinamo București. Dzień meczowy będzie pełen atrakcji dla kibiców! Jakich? Sprawdźcie sami!

Co się będzie działo w Orlen Arenie?

-Strefa Foto – godzinę przed meczem oraz w przerwie do dyspozycji kibiców będzie fotograf ze studia naszego Partnera – eMKa Foto! To świetna okazja do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z niebieskim neonem „Nafciarze”, samemu lub ze znajomymi! Zdjęcia będzie można znaleźć w galerii zdjęć w mediach społecznościowych klubu oraz eMKa Foto.

-Strefa Pyszności:

* Słodkości – bufet słodkości od naszego Partnera – Piekarni Cukierni Mochowo oraz niebiesko-biało-niebieskie lizaki i wata cukrowa od Słodko Zakręcone!

* Stoisko z hot-dogami – zachęcamy też do spróbowania hot-dogów od New York Hot Dog,

* Foodtruck – przed wejściem do Orlen Areny, zapraszamy na pyszne burgery od PKS Streetfood, które z pewnością dodadzą Wam siły do głośnego kibicowania!

– Strefa Młodego Nafciarza, a w niej:

* Kącik dziecięcy, w którym na najmłodszych będzie czekało wiele atrakcji – zabawa z animatorami z dobrze znanej dzieciom bawialni „Fikołki” oraz Wiślackim Misiem, słodkości, malowanie buziek i kolorowanki z zawodnikami ORLEN Wisły Płock.

*Biuro Paszportowe – przy kąciku dziecięcym będzie można podstemplować Paszport Młodego Nafciarza, by wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest sesja świąteczna z Wiślackim Misiem u eMKa Foto! (więcej informacji – TUTAJ).

– Strefa Kibica (na holu głównym przy szatni), w której znajdziecie grudniowy numer Miesięcznika Nafciarza! W tym miesiącu, w klubowej gazetce, przeczytacie o tym co działo się w listopadzie, o grudniowych rywalach oraz wywiady z Kierownikiem Drużyny – Grzegorzem Markiewiczem, a także wspomnienia Ligi Mistrzów i rozmowę z Danem-Emilem Racoteą!

UWAGA!

– Bilety na mecz z CS Dinamo București będę dostępne w kasach Orlen Areny godzinę przed meczem, jednak zachęcamy do wcześniejszych zakupów, by uniknąć kolejek! (informacje o biletach – TUTAJ)

Kibicom, którzy zakupili bilety na spotkanie z Azotami-Puławy, przypominamy iż przysługuje im 20% zniżki!

– Wejścia Orlen Areny zostaną otwarte 1,5 godziny przed meczem.

Do zobaczenia w Orlen Arenie! Koniecznie przyjdźcie wcześniej, aby skorzystać ze wszystkich atrakcji!