Startuje kolejna akcja dla posiadaczy Paszportu Młodego Nafciarza. Najmłodsi fani ORLEN Wisły Płock mają szansę wygrać świąteczną sesję zdjęciową z Wiślackim Misiem. Zapraszamy do zabawy!

Na początku października rozstrzygnięty został pierwszy konkurs związany z Paszportem Młodego Nafciarza. Zwyciężczynią została Zosia, która wspierała Nafciarzy podczas wszystkich wrześniowych spotkań w Orlen Arenie, a następnie przysłała własnoręcznie napisany i ozdobiony list do Kosuke Yasuhiry. „Sonic” skradł kibicowskie serce Zosi, a ona nasze i tym sposobem otrzymała nagrodę – zaproszenie na sesję zdjęciową z Wiślackim Misiem w studiu fotograficznym EMKa Foto! Efekty niżej!

Konkurs „Wypełnij pieczątkami Paszport Młodego Nafciarza #2” i wygraj świąteczną sesję z Wiślackim Misiem!

Teraz pora na kolejną odsłonę akcji dla posiadaczy Paszportów Młodego Nafciarza! Zasady ponownie są bardzo proste, zaś nagroda wyjątkowa! Jak wziąć udział w konkursie?

– Kup Paszport Młodego Nafciarza,

– zbierz pieczątki Wiślackiego Misia ze wszystkich listopadowych i grudniowych meczów Nafciarzy w Orlen Arenie.

– Masz wszystkie pieczątki? Napisz list do wybranego zawodnika ORLEN Wisły Płock i wrzuć go do skrzynki na listy przy kąciku dziecięcym, podczas meczu z HC PPD Zagreb.

NAGRODA! Na autora najciekawszego listu czeka wspaniała nagroda – świąteczna sesja z Wiślackim Misiem w studiu fotograficznym „eMKa Foto”! To świetna okazja do sprawienia sobie świątecznego prezentu!

Terminarz meczów Nafciarzy – TUTAJ.

Regulamin konkursu – Wypełnij Paszport Młodego Nafciarza #2

Gdzie kupić Paszport Młodego Nafciarza i gdzie zgłosić się po pieczątki?

Paszport Młodego Nafciarza można nabyć w sklepie internetowym SPR Wisły Płock (TUTAJ), w siedzibie klubu w Orlen Arenie oraz podczas meczów Nafciarzy w PG Sport.

Po pieczątki zapraszamy do kącika dziecięcego podczas meczów Nafciarzy  w Orlen Arenie.

Kup Paszport Młodego Nafciarza, zbieraj pieczątki i zgarnij wyjątkowe nagrody!