W czwartek – 29 września o godz. 18:45, ORLEN Wisła Płock rozegra kolejny gorący pojedynek w Lidze Mistrzów, tym razem z duńskim GOG. Sprawdźcie, jakie atrakcje zaplanowano na dzień meczowy!

Co będzie działo się w Orlen Arenie?

– Strefa SPRawnej Rejestracji #GramyzDKMS – dziś w Orlen Arenie, wspólnie będziemy mieli okazję wesprzeć nie tylko Nafciarzy, ale również osoby z nowotworami krwi i cierpiącymi na inne choroby układu krwiotwórczego. W holu głównym stanie punkt fundacji DKMS, w którym kibice będą mogli zarejestrować się jako potencjalni dawcy szpiku, a wszystko w ramach akcji – SPRawna Rejestracja – #GramyzDKMS! Zapraszamy do punktu DKMS w godzinach 17:15-20:15… czytaj dalej.

– Strefa Gość meczowy i eMKa Foto – Przed pojedynkiem Nafciarzy z GOG zapraszamy na spotkanie z Arturem Niedzielskim, który przed laty reprezentował barwy Wisły! Artur będzie czkał na Was w holu głównym Orlen Areny od godziny 18:10. Będzie to szansa na rozmowę i wspominanie, a także zrobienie sobie zdjęcia! Tak jak przy Strefie Pucharowej, profesjonalne zdjęcia zrobi Wam eMKa Foto. Pierwszych pięćdziesięciu karnetowiczów będzie mogło liczyć na wydruk na miejscu, a pozostali Kibice zobaczą swoje zdjęcia na Facebooku studia – TUTAJ.

– Strefa Słodkości – niebiesko-biało-niebieskie lizaki i wata cukrowa od Słodko Zakręcone!

– Foodtruck –  przed wejściem do Orlen Areny, zapraszamy na pyszne burgery od PKS Streetfood, które z pewnością dodadzą Wam siły do głośnego kibicowania!

– Strefa Młodego Nafciarza – kącik dziecięcy, w którym na najmłodszych będzie czekało wiele atrakcji – zabawa z animatorami z dobrze znanej dzieciom bawialni „Fikołki” oraz Wiślackim Misiem, słodkości, malowanie buziek i kolorowanki z zawodnikami ORLEN Wisły Płock.

Biuro Paszportowe – przy kąciku dziecięcym będzie można podstemplować Paszport Młodego Nafciarza oraz zostawić listy do zawodników, by wziąć udział w konkursie, o którym więcej informacji przeczytacie – TUTAJ.

* Koszulki meczowe, tak jak i Paszport Młodego Nafciarza będziecie mogli nabyć w PG SPORT!

Do zobaczenia w Orlen Arenie! Przyjdźcie wcześniej, aby skorzystać ze wszystkich atrakcji oraz zarejestrować się jako potencjalni dawcy szpiku!