Czeka nas Match Of The Week! Już dziś – 3 listopada o godz. 18:45, ORLEN Wisła Płock podejmie Telekom Veszprem HC, w szóstej kolejce Ligi Mistrzów. Ten mecz został wybrany meczem tygodnia przez Europejską Federację Piłki Ręcznej. Zapraszamy do Orlen Areny, gdzie na kibiców będzie czekało wiele atrakcji!

Co się będzie działo w Orlen Arenie?

-Strefa Foto – godzinę przed meczem oraz w przerwie do dyspozycji kibiców będzie fotograf ze studia naszego Partnera – eMKa Foto! To świetna okazja do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z niebieskim neonem „Nafciarze”, samemu lub ze znajomymi! Zdjęcia będzie można znaleźć w galerii zdjęć w mediach społecznościowych klubu oraz eMKa Foto.

-Strefa Pyszności:

* Słodkości – bufet słodkości od naszego Partnera – Piekarni Cukierni Mochowo oraz niebiesko-biało-niebieskie lizaki i wata cukrowa od Słodko Zakręcone!

* Foodtruck – przed wejściem do Orlen Areny, zapraszamy na pyszne burgery od PKS Streetfood, które z pewnością dodadzą Wam siły do głośnego kibicowania!

* Stoisko gastronomiczne – koniecznie musicie też spróbować przekąsek od Bistro No 35!

– Strefa Młodego Nafciarza, a w niej:

* Kącik dziecięcy, w którym na najmłodszych będzie czekało wiele atrakcji – zabawa z animatorami z dobrze znanej dzieciom bawialni „Fikołki” oraz Wiślackim Misiem, słodkości, malowanie buziek i kolorowanki z zawodnikami ORLEN Wisły Płock.

*Biuro Paszportowe – przy kąciku dziecięcym będzie można podstemplować Paszport Młodego Nafciarza, by wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest sesja świąteczna z Wiślackim Misiem u eMKa Foto! (więcej informacji – TUTAJ).

NOWOŚĆ *Kącik treningu Młodego Szczypiornisty – tu najmłodsi fani piłki ręcznej będą mogli poznać trenerów SKF Wisły Płock oraz zawodników ORLEN Wisły II Płock, którzy opowiedzą oraz pokażą, jakie ćwiczenia powinien znać każdy przyszły szczypiornista.

Strefa Kibica, na holu głównym przy szatni, w której znajdziecie listopadowy numer Miesięcznika Nafciarza, a także upominki (dla pierwszych 200 kibiców). W tym miesiącu, w klubowej gazetce, przeczytacie o tym co działo się w październiku, o listopadowych rywalach, wywiady z Prezesem SKF Wisły Płock oraz z jednym z naszych byłych zawodników i poznacie kolejną historię kibicowania!

Koszulki – nasz Wiślacki Miś wystrzeli w trybuny koszulki meczowe z sezonu 2022/2023. Jeśli nie macie jeszcze „meczówek” – bądźcie czujni – może uda Wam się je złapać!

Do zobaczenia w Orlen Arenie! Koniecznie przyjdźcie wcześniej, aby skorzystać ze wszystkich atrakcji!