Już w najbliższą niedzielę – 11 grudnia o godz. 18:00, rozpocznie się kolejne w historii starcie na szczycie PGNiG Superligi. ORLEN Wisła Płock, w trzynastej serii krajowych zmagań podejmie Łomżę Industrię Kielce. Na dzień meczowy przygotowano wiele atrakcji – Super Mecz, święto maskotek, przekąski i prezenty, a na tym nie koniec! Sprawdźcie sami, co czeka Was w niedzielę w Orlen Arenie!

Co będzie się działo w Orlen Arenie przed HIT-em PGNiG Superligi?

Wydarzenia sportowe:

– SMS Cup – w sobotę (o godz. 14:30 i 16:30) i w niedzielę (o godz. 9:00 i 12:00) w Orlen Arenie rozegrana zostanie III edycja SMS Cup. Ponownie zawalczą w nim cztery drużyny, a turniej odbędzie się w profesjonalnej oprawie. Jego celem jest promocja młodych talentów piłki ręcznej oraz przybliżenie zawodnikom standardów ligi zawodowej. (wstęp wolny)

– Super Mecz – to inicjatywa PGNiG Superligi, realizowana we współpracy z TikTok Polska i stowarzyszeniem Zobaczyć Lili. Inicjatywa ma na celu niesienie pomocy i szerzenie świadomości społecznej na temat problemów i wyzwań wśród osób ze spektrum autyzmu. W meczu wezmą udział  38 osób dobrze znanych z filmów, wydarzeń sportowych oraz TikToka. Składy drużyn – TUTAJ.

*Kibice, którzy zakupią bilet na mecz ORLEN Wisła Płock – Łomża Industria Kielce będą mogli wejść na Super Mecz za darmo. Prosimy kierować się do wejścia pomiędzy K2 a K3 (tj. wejścia dla kibiców na mecze drugiego zespołu), które będzie otwarte od godz. 14:30.

Ceremonie:

– BHT Petra Płock – przed pierwszym gwizdkiem HIT-u PGNiG Superligi, odbędzie się ceremonia wręczenia nagród dla Klubowych Mistrzów Europy piłki ręcznej plażowej – BHT Perty Płock! Płocczanie wywalczyli zaszczytny tytuł w październiku, a już w niedzielę zostaną uhonorowani.

– SMS Cup – w przerwie natomiast obejrzymy ceremonię wręczenia medali dla zwycięzców SMS Cup.

Strefy dla kibiców:

– Strefa Pyszności:

* Słodkości – bufet słodkości od naszego Partnera – Piekarni Cukierni Mochowo oraz niebiesko-biało-niebieskie lizaki i wata cukrowa od Słodko Zakręcone!

* Stoisko z hot-dogami – zachęcamy też do spróbowania hot-dogów od New York Hot Dog,

* Foodtruck – przed wejściem do Orlen Areny, zapraszamy na pyszne burgery od PKS Streetfood, które z pewnością dodadzą Wam siły do głośnego kibicowania!

– Strefa Stowarzyszenia „Zobaczyć Lili”, gdzie będziecie mogli zrobić coś dobrego i włączyć się w zbiórkę na rzecz dzieci z autyzmem!

– Strefa Młodego Nafciarza, a w niej:

* Kącik dziecięcy, tym razem zorganizowany wspólnie z Wodociągi Płockie, w którym na najmłodszych będzie czekało wiele atrakcji – zabawa z animatorami z dobrze znanej dzieciom bawialni „Fikołki” oraz słodkości, malowanie buziek i kolorowanki.

*Biuro Paszportowe – przy kąciku dziecięcym będzie można podstemplować Paszport Młodego Nafciarza, by wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest sesja świąteczna z Wiślackim Misiem u eMKa Foto! (więcej informacji – TUTAJ). pewnością dodadzą Wam siły do głośnego kibicowania!

-Strefa Wodociągów z saturatorem, w której będzie można spróbować Płocczanki Prosto z Kranu!

-Strefa Trophy Tour MŚ’23w Orlen Arenie stanie również strefa Mistrzostw Świata 2023, których Płock jest jednym z miast gospodarzy. Kibicie będą mogli zrobić pamiątkowe zdjęcia Pucharu Mistrzostw Świata.

Święto Maskotek i prezenty!

– Święto piłki ręcznej = święto maskotek – w niedzielę w Orlen Arenie będzie można spotkać nie tylko Wiślackiego Misia, ale także inne maskotki! Potowarzyszą mu: Wiewiórka PAX MŚ , Tygrysek MAX Premium Burgers, oraz Wydra Lutra z Wodociągów Płockich!

– Prezenty od SPR Wisły Płock i Pasieki Rodziny Sadowskich – wraz z oficjalnym Partnerem klubu – Pasieką Rodziny Sadowskich, przygotowaliśmy dla kibiców świąteczne upominki. Każdy z kibiców przy wejściu na hale otrzyma zdrowe przekąski, czyli liofilizowane owoce.

Koszulki meczowe – na koniec przerwy Wiślacki Miś wystrzeli w trybuny koszulki meczowe ORLEN Wisły Płock, więc wróćcie wcześniej ze strefy gastronomicznej na swoje miejsca. Może to właśnie Wam uda się złapać meczówkę!

Kibicowskie gadżety – do godz. 16:00 w siedzibie klubu, a następnie w PG Sporcie w Orlen Arenie, kibice będą mogli kupić koszulki, szaliki oraz nowość karty kolekcjonerskie z zawodnikami, do zbierania podpisów!

Do zobaczenia w Orlen Arenie! Koniecznie przyjdźcie wcześniej, aby skorzystać ze wszystkich atrakcji i obejrzeć SMS Cup oraz Super Mecz!