To TEN dzień! Już dziś – 10 maja o godz. 18:45, ORLEN Wisła Płock rozpocznie walkę w ćwierćfinale EHF Champions League. Historyczny pojedynek w ORLEN Arenie obejrzy komplet kibiców, dla których przygotowaliśmy wiele atrakcji. Sprawdźcie, co będzie czekało na Was podczas dnia meczowego!

Co będzie działo się w ORLEN Arenie?

Strefa Pyszności:

* Słodkości – bufet słodkości od naszego Partnera – Piekarni Cukierni Mochowo,

* Stoisko z hot-dogami – najlepsze hot-dogi od New York Hot Dog,

* Stoisko Koła Gospodyń Wiejskich – znajdziecie tam same pyszności: bigos, pajdę ze smalcem, lemoniadę, watę cukrową, popcorn oraz ciasta.

* Foodtruck – przed wejściem do Orlen Areny, zapraszamy do odwiedzenia foodtrucków, a w tym Fatt Burger.

– Strefa Młodego Nafciarza, a w niej:

* Kącik dziecięcy, w którym na najmłodszych kibiców będzie czekało wiele atrakcji – zabawa z Wiślackim Misiem i animatorami z Sali Zabaw „Fikołki”, słodkości oraz kolorowanki z zawodnikami ORLEN Wisły Płock.

*Biuro Paszportowe – przy kąciku dziecięcym będzie można podstemplować Paszport Młodego Nafciarza.

Strefa sportowa przed ORLEN Areną – zapraszamy również do strefy sportowej przed halą (pomiędzy wejściami K5 i K6), w której będzie można spotkać się z zawodnikami II zespołu Nafciarzy i potrenować.

Strefa Płockiego Schroniska dla Zwierząt – przed meczem, przed ORLEN Areną będzie można spotkać także psiaki z Płockiego Schroniska dla Zwierząt, które szukają kochającego domu. Będzie to okazja do spędzenia z nimi czasu, a także rozmowy o adopcji zwierząt z pracownikami i wolontariuszami schroniska.

Koszulki #walczyMY – koszulki idealne na decydujące mecze sezonu, zakupicie w PG Sporcie w ORLEN Arenie (więcej informacji o t-shirtach – TUTAJ!).

Do zobaczenia w ORLEN Arenie! Przyjdźcie wcześniej, aby skorzystać ze wszystkich atrakcji i uniknąć kolejek przy wejściu na halę!

Wspólnie #walczyMY o ćwierćfinał Ligi Mistrzów!