Przed ORLEN Wisłą Płock najważniejszy i decydujący okres w sezonie 2022/2023. Z okazji zbliżających się spotkań o najwyższe cele, do sprzedaży trafiły wyjątkowe koszulki „#walczyMY”, symbolizujące wspólną walkę Niebiesko-Biało-Niebieskich i ich 8. zawodnika. Sprawdźcie, gdzie je kupić!

Koszulka #walczyMY – musisz ją mieć!

Oferta klubowego sklepu powiększyła się o nowe, wyjątkowe koszulki! Dlaczego znalazło się na nich hasło „walczyMY” i cyfra „8”?

Sezon 2022/2023 okazał się sezonem walki we wszystkich rozgrywkach. Nafciarze zakończyli jesienną rundę PGNiG Superligi z kompletem zwycięstw i uplasowali się na pozycji ligowego lidera, którą utrzymują do dziś. W Lidze Mistrzów natomiast udowodnili, że są w stanie wyjść nawet z najtrudniejszej sytuacji i do końca walczyć o marzenia. Byliśmy świadkami niesamowitych spotkań i zwycięstw ORLEN Wisły Płock z topowymi drużynami z Europy, dzięki którym płocczanie zapewnili sobie play-off elitarnej EHF Champions League, a następnie wywalczyli historyczny awans do ćwierćfinału. W kwietniu rozpoczęli także obronę Orlen Pucharu Polski i zgodnie z planem zameldowali się w finale.

Sukcesy Nafciarzy to efekt ciężkiej pracy, determinacji i wielu wymagających treningów, a także ogromnego wsparcia ich ósmego zawodnika – KIBICÓW, którzy przez cały sezon nieśli ORLEN Wisłę Płock od zwycięstwa do zwycięstwa. Teraz czas na decydujący okres w tegorocznych rozgrywkach i kluczowe pojedynki, a z tej okazji przygotowaliśmy specjalne koszulki. Nie bez powodu znalazło się na nich hasło „#walczyMY”, a symbolizuje ono naszą wspólną walkę o najwyższe cele. Cyfra „8”, również nie jest przypadkowa! Nawiązuje do kibiców – ósmego zawodnika, najlepszej ósemki Ligi Mistrzów oraz drogi po ósme Mistrzostwo Polski. To zdecydowanie koszulka, której nie może zabraknąć w szafie żadnego prawdziwego kibica Nafciarzy, dlatego kliknij TUTAJ i złóż zamówienie!

Cena koszulek: 70 zł

Koszulki dostępne:

– online – TUTAJ,

– w siedzibie klubu w Orlen Arenie,

– w punkcie sprzedaży PGsport w OA.

Nie czekaj – kup koszulkę #walczyMY i walcz z Nafciarzami o najwyższe cele oraz nasze wspólne marzenia!