Już 27 marca 2026 roku o godzinie 18:00 Nafciarze powrócą do rywalizacji w ORLEN Superlidze, rozpoczynając zmagania w ramach 24. serii spotkań. Po przerwie reprezentacyjnej Niebiesko-Biało-Niebiescy ponownie wybiegną na parkiet, by walczyć o kolejne ligowe punkty i umocnienie swojej pozycji w tabeli.
Pierwsze spotkanie po przerwie to zawsze moment, w którym drużyny chcą jak najszybciej wrócić do swojego rytmu – i dokładnie z takim nastawieniem do meczu podejdą Nafciarze. W wyjazdowym starciu z ambitnym beniaminkiem, Handball Stalą Mielec, Mistrzowie Polski będą chcieli od pierwszych minut pokazać, że przerwa nie wpłynęła na ich dyspozycję, a wysoka forma wciąż pozostaje ich znakiem rozpoznawczym. Jak zawsze podejdą do rywala z pełnym szacunkiem i koncentracją, ale jednocześnie z jasno określonym celem – sięgnąć po zwycięstwo i dopisać kolejne punkty do ligowego dorobku. Jeśli stęskniliście się za emocjami i grą Nafciarzy, wybierzcie się do Mielca i wspierajcie Niebiesko-Biało-Niebieskich z trybun – wspólny doping może ponieść drużynę do kolejnego triumfu!
Zapisy na bilety
Termin meczu: 27 marca 2026, godz. 18:00
Termin zbierania zamówień: do 24 marca do godz. 16:00
Zapisy: zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail – wyjazdy@sprwislaplock.pl
W mailu należy podać: Imię, nazwisko, numer kontaktowy oraz liczbę biletów.
Koszt biletów: 15 zł.
Termin wpłat za bilety: do 24 marca do 16:00 w złotówkach na konto o numerze: 16 1160 2202 0000 0001 8065 0018. W tytule płatności prosimy o podanie: imienia i nazwiska zamawiającego, datę meczu wyjazdowego oraz liczbę zamówionych biletów.
Drodzy Kibice, kierunek Mielec! Wspierajcie Nafciarzy i pokażmy razem siłę Niebiesko-Biało-Niebieskich!