Aktualizacja! Zapisy na bilety zakończyły się o godz. 8:05, ze względu na wyczerpanie wejściówek. Już w środę – 26 kwietnia, o godz. 8:00 wystartują zapisy na ostatni Superligowy wyjazd Nafciarzy w sezonie 22/23. W 26. serii krajowych zmagań – 21 maja o godz. 17:00, ORLEN Wisła Płock zmierzy się z Barlinek Industrią Kielce. W Hali Legionów nie może zabraknąć płockich kibiców, dlatego zapraszamy do zapisów! 

Wyjazd do Kielc – bilety

Zgodnie z planem! ORLEN Wisła Płock w ostatnim meczu PGNiG Superligi w sezonie 2022/2023, zmierzy się z Barlinek Industrią Kielce, a pojedynek ten odbędzie się 21 maja (niedziela) o godz. 17:00 w Hali Legionów. Wszystko wskazuje na to, że w spotkaniu zamykającym 26. serię, a zarazem tegoroczne Superligowe rozgrywki, obejrzymy starcie decydujące o zdobywcy Mistrzostwa Polski.

Czeka nas wyjazd, na który żadnego z Kibiców Nafciarzy nie trzeba namawiać! Celem jest wypełnienie sektora gości i wsparcie ORLEN Wisły Płock w tym arcyważnym pojedynku. Zapisy na bilety wystartują już w środę – 26 kwietnia o godz. 8:00, a odbędą się one na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”.

Termin meczu: 21 maja (niedziela), godz. 17:00,

Termin startu zbierania zamówień na bilety*: 26 kwietnia, godz. 8:00.

Zapisy: zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail – t.bauman@sprwislaplock.pl

W mailu należy podać: Imię, nazwisko, ilość osób oraz numer telefonu.

Ceny biletów: normalne – 90 zł, ulgowe** – 50 zł.

Płatność za bilety: do 5 maja, do godz. 12:00 (gotówką w Klubie).

Odbiór biletów: od 17 maja w siedzibie klubu.

*Klub SPR Wisła Płock nie organizuje wyjazdu na mecz, jednak przyjmuje zamówienia na bilety.

** Bilety ulgowe: uczniowie do lat 18, emeryci powyżej 65. roku życia, osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności. W przypadku chęci zakupienia biletów ulgowych, podczas kontroli przy wejściu do hali należy okazać dokument uprawniający do zniżki (legitymacja szkolna, emerycka itp.).

*** Na halę nie będą wpuszczane osoby pod znacznym wpływem alkoholu.

Wyjazd autokarowy 

Informacje na temat wyjazdu autokarowego – TUTAJ!

Nafciarze! Wszyscy do Kielc!