Dziś o godz. 8:00 ruszyły zapisy na bilety na wyjazdowy mecz ORLEN Wisły Płock z Barlinek Industrią Kielce w 26. serii PGNiG Superligi. Wejściówki rozeszły się w pięć minut, a teraz zapraszamy do zapisów na autokar. Potrwają one do 6 maja.

Wyjazd autokarowy 

Już w niedzielę – 21 maja o godz. 17:00, ORLEN Wisła Płock – na wyjeździe – zmierzy się z Barlinek Industrią Kielce w 26. serii PGNiG Superligi. Najprawdopodobniej będzie to pojedynek, który rozstrzygnie o Mistrzostwie Polski. W Hali Legionów zasiądzie komplet płockich fanów, którzy zajęli wszystkie przyznane nam wejściówki na ten Superligowy mecz w pięć minut.

Jeśli nie macie transportu lub chcielibyście pojechać na wyjazd w kibicowskim gronie, zapraszamy do zapisów na wyjazd autokarem, który organizowany jest przez jednego z fanów ORLEN Wisły Płock.

Termin meczu: 21 maja (niedziela), godz. 17:00,

Koszt przejazdu autokarem: około 80 zł + bilet na mecz (cena transportu może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od zainteresowania wyjazdem i wypełnienia autokaru),

Zapisy i wszelkie dodatkowe informacje: Adam Osicki, tele. 605-150-885 oraz przez messenger „Adam Osicki”,

Czas trwania zapisów: do 6 maja,

Opłacenie wyjazdu: wpłaty będą przyjmowane do 6 maja. Płatności można dokonać za pośrednictwem BLIK, wpłaty na konto Pana Adama lub osobiście przed meczem Nafciarzy z Ostrovią Ostrów Wielkopolski (6.05, godz. 16:00), w holu głównym Orlen Areny.

Do zobaczenia w Kielcach Nafciarze!