W powietrzu czuć już, że zbliża się rozpoczęcie rozgrywek 2023/2024! To odpowiedni moment, by zakupić karnety na mecze Nafciarzy, a na pytania „Co jest największym plusem zakupu karnetu w sezonie 2023/24?” lub „Czy można powiedzieć, że kibice kupujący karnety to mali sponsorzy klubu?” odpowiedziała Kierowniczka ds. marketingu i reklamy Justyna Gawlińska. Zapraszamy do lektury rozmowy!

Nie czekaj – zajmij miejsce w ORLEN Arenie!

Do rozpoczęcia sezonu 2023/2024 jeden krok, a tak dokładniej niecały tydzień. ORLEN Wisła Płock zainauguruje rozgrywki od trzech meczów na wyjeździe, natomiast 9 września zagra pierwszy domowy pojedynek z Chrobrym Głogów. To odpowiedni moment, aby zakupić karnety i zapewnić sobie największe sportowe emocje w najlepszej cenie. Więcej o korzyściach i profitach dla karnetowiczów opowiedziała Kierowniczka ds. marketingu i reklamy Justyna Gawlińska.

– Co jest największym plusem zakupu karnetu w sezonie 2023/24?

Justyna Gawlińska: Z perspektywy kibica oczywiście największym plusem jest oszczędność finansowa. Biorąc pod uwagę ustalone ceny biletów i minimalną liczbę meczów rozgrywanych przez ORLEN Wisłę Płock w ORLEN Arenie kibic, który zakupi karnet może zaoszczędzić nawet do 725 złotych. W tym sezonie znacząco poszerzyliśmy również pakiet profitów dla karnetowiczów – zapewniliśmy zniżki na zakup usług u wybranych Partnerów klubu, a także w ofercie znajduje się udział w spotkaniach z zawodnikami, a dla najmłodszych udział w eskorcie meczowej, co w ubiegłym roku cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci. Myślę jednak, że największym plusem posiadania karnetu jest gwarancja udziału w każdym domowym meczu Nafciarzy, a sezon zapowiada się iście emocjonująco.

– Nadchodzące rozgrywki zagwarantują kibicom jeszcze więcej sportowych emocji i pojedynków Nafciarzy. Czy karnet umożliwi wejście na wszystkie z nich?

JG: Tak, zakup karnetu to gwarancja obejrzenia wszystkich meczów Nafciarzy w ORLEN Arenie – zarówno meczów ORLEN Superligi jak i EHF Champions League.

– Czy karnet trzeba zakupić od razu na cały sezon?

JG: Zdajemy sobie sprawę, że jednorazowy zakup karnetu może okazać się dla niektórych dużym wydatkiem, dlatego też zaproponowaliśmy rozwiązanie zakupu karnetu na dwie raty – na rundę wiosenną i jesienną.

– Czy dla dzieci przygotowano karnety ulgowe? Do którego roku życia obowiązują?

JG: Z roku na rok widzimy, że na hali pojawia się coraz więcej dzieci i młodzieży, co nas niezmiernie cieszy, bo zarażamy miłością do piłki ręcznej nowe pokolenie, dlatego nie wyobrażaliśmy sobie, żeby nie przygotować specjalnej oferty również dla najmłodszych. Karnety ulgowe mogą zakupić nie tylko dzieci do 15 r.ż., ale również młodzież i studenci z legitymacją studencką. Przygotowaliśmy też ofertę dla rodzin. Wyznaczyliśmy sektor rodzinny – L1, na który rodziny mogą zakupić karnet w pakiecie 3+1 lub 3+2 w okazyjnej cenie.

– Kto jeszcze może liczyć na ulgi?

JG: Oprócz uczniów i studentów na ulgę mogą liczyć również posiadacze karty seniora (20%) oraz Płockiej Karty Mieszkańca (10%).

– Czy można powiedzieć, że kibice kupujący karnety to mali sponsorzy klubu?

JG: Zdecydowanie. Przychody ze sprzedaży karnetów i biletów są dla nas kluczowe. Na tę chwilę mamy sprzedanych 1029 karnetów. Część karnetowiczów to osoby, które przedłużyły karnet, a to oznacza, że mamy solidną grupę kibiców, którzy są z nami na stałe. Pracujemy nad tym, aby ta grupa wciąż się powiększała, bo obecność kibiców na meczach i w życiu klubu sportowego jest najważniejsza.

Wielu kibiców wciąż wyraża chęć wsparcia klubu, znam również przypadek kibica, który pomimo, iż ma zapewnione miejsce na hali, co rok kupuje karnet, aby wesprzeć finansowo klub. Obserwując potrzeby kibiców zaproponowaliśmy zupełnie nowe rozwiązanie, jakim jest zakup Złotego Karnetu. To idealna propozycja dla tych, którzy chcą wesprzeć klub jeszcze mocniej niż dotychczas. W sezonie 2023/2024 karnet na dowolny, wybrany przez siebie sektor można wymienić na złoty, wykonany według dedykowanego projektu. Do regularnej ceny przypisanej do danego sektora doliczymy 500 zł brutto, które zasilą klubowy budżet.

Dzięki ciężkiej pracy drużyna po raz drugi z rzędu zagra w Lidze Mistrzów, a więc przed nami kolejny bardzo wymagający sezon, dlatego obecność ósmego zawodnika w ORLEN Arenie będzie dla nas szczególnie ważna.

A tuż przed rozpoczęciem sezonu, serdecznie zapraszam na prezentację zespołu w galerii Mazovia, którą odbędzie się już w najbliższą sobotę. Startujemy o godzinie 17:00. Oprócz oficjalnego przedstawienia drużyny przed starem rozgrywek, zostanie po raz pierwszy, zaprezentowana koszulka meczowa na nadchodzący sezon.

Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, napisz do nas na FB! Pamiętaj jednak, że karnet to gwarancja największych sportowych emocji w najlepszej cenie!