Okres przygotowawczy do sezonu 2023/2024 dobiega do końca, a z dnia na dzień jesteśmy coraz bliżej ponownego rozpoczęcia rozgrywek i powrotu wielkich emocji do ORLEN Areny. Zanim jednak to nastąpi, w Galerii Mazovia odbędzie się prezentacja drużyny ORLEN Wisły Płock. Pojaw się w Galerii Mazovia i zobacz całą kadrę Niebiesko-Biało-Niebieskich!

ORLEN Wisła Płock w Galerii Mazovia!

Otwarcie sezonu 2023/2024 już prawie za rogiem – ORLEN Wisła Płock zainauguruje rozgrywki 30 sierpnia na meczu wyjazdowym z Piotrkowianinem. Zanim Nafciarze powrócą na ligowe parkiety, zapraszamy na oficjalną prezentację zespołu, która odbędzie się w sobotę – 26 sierpnia o godzinie 17:00 na terenie galerii Mazovia. Przedtem jednak będzie również możliwość do spotkania się z zawodnikami ORLEN Wisły Płock II.

Mamy świadomość, że wśród naszych kibiców jest wielu uczniów, którzy lada moment rozpoczną rok szkolny. Aby umilić im wejście w kolejny okres nauki w weekend – zarówno w sobotę, jak i w niedzielę – w Galerii Mazovia będzie okazja do zdobycia wiślackiej wyprawki szkolnej. Warunkiem zdobycia takiego pakietu jest okazanie paragonu za minimum 200 złotych za zakupy zrobione w galerii.

Ponadto, oprócz powyższych atrakcji na fanów szczypiorniaka czeka również przez cały weekend nie lada gratka – pokazowy turniej SKF na boisku przed galerią.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków ORLEN Wisły Płock na to wydarzenie! Będzie to świetna okazja na poznanie zespołu w całej okazałości, jak również na powitanie nowych twarzy wśród Nafciarzy. Pierwszy mecz Wiślacy zagrają w Piotrkowie, dlatego dodatkowa dawka wsparcia i motywacji przed wyjazdem jest jak najbardziej wskazana!

Do zobaczenia w Galerii Mazovia!