Trwa sprzedaż biletów na ostatni kwietniowy mecz Nafciarzy w domu. W pojedynku 23. serii PGNiG Superligi, ORLEN Wisła Płock podejmie zespół Torus Wybrzeże Gdańsk. Spotkanie odbędzie się już w sobotę – 15 kwietnia o godz. 15:00, w Orlen Arenie!

PGNiG Superliga na finiszu

Przed ORLEN Wisłą Płock ostatnie pojedynki w tym sezonie PGNiG Superligi. Nafciarze są już na finiszu, lecz by wywalczyć Mistrzostwo Polski, muszą wykonać jeszcze kilka ważnych kroków. W 23. serii krajowych zmagań czeka ich starcie z Torus Wybrzeżem Gdańsk, które odbędzie się w Orlen Arenie już w sobotę – 15 kwietnia o godz. 15:00.

To będzie tydzień pełen sportowych emocji! Najpierw – 12 kwietnia – Niebiesko-Biało-Niebiescy zagrają mecz półfinału PGNiG Pucharu Polski z Azotami-Puławy (bilety – TUTAJ!), a następnie zmierzą się z Wybrzeżem Gdańsk w spotkaniu ligowym. Na żadnym z tych meczów nie może zabraknąć Cię w Orlen Arenie, ponieważ wspólnie walczymy o najwyższe cele – kup bilety i wspieraj ORLEN Wisłę Płock w kluczowych momentach sezonu 2022/2023!

Promocje

Promocja dla uczniów i studentów – za okazaniem legitymacji szkolnej można zakupić bilety w cenie 5 zł, zaś z legitymacją studencką za 10 zł. Zniżki dla uczniów i studentów dotyczą sektorów: G i L1. Promocja dostępna do końca sezonu.

„Więcej radości z kibicowania NAFCIARZOM” – kibice z sektora L1, czyli Strefy Rodzinnej, po okazaniu biletu na L1 na dany mecz, mogą odebrać koszulki „Więcej radości z kibicowania NAFCIARZOM” od Galerii Mazovia (akcja trwa do wyczerpania zapasów).

Konkurs

Paszport Młodego Nafciarza – naszym najmłodszym kibicom przypominamy o Paszportach Młodego Nafciarza i wyjątkowej nagrodzie, którą można otrzymać za uzbieranie w nim pieczątek ze wszystkich domowych meczów w rozgrywkach 2022/2023. Posiadacze w pełni uzupełnionych paszportów z sezonu 22/23, otrzymają karnet na mecze Nafciarzy w rozgrywkach 23/24.

Dodatkowo trwa konkurs „Zbierz kwietniowe pieczątki w Paszporcie Młodego Nafciarza”, w którym za uzbieranie pieczątek ze wszystkich kwietniowych pojedynków ORLEN Wisły Płock w Orlen Arenie, dzieci dostaną karty z zawodnikami lub case na telefon. Więcej informacji – TUTAJ!

Gdzie kupić bilety i w jakiej są cenie?

Bilety na mecze ORLEN Wisły Płock można zakupić online – na stronie Eventim.pl, a także stacjonarnie  – w punkcie sprzedaży Dagna (Aleja Stanisława Jachowicza 49) i siedzibie klubu oraz godzinę przed meczem w kasach Orlen Areny. Cennik wejściówek znajduje się  – TUTAJ.

Orlen Arena, 15.04.2023 (sobota), godz. 15:00 – kup bilet i zostań ósmym zawodnikiem ORLEN Wisły Płock!