Kwietniowe konkursy i Wiślackie nagrody czekają na najmłodszych kibiców ORLEN Wisły Płock! Zabawa „Zmierz się z Nafciarzami” oraz „Zbierz kwietniowe pieczątki w Paszporcie Młodego Nafciarza” zaczynają się już w sobotę – 1 kwietnia. Sprawdź, co zrobić, żeby wziąć udział w konkursach!

Konkursy dla najmłodszych kibiców Nafciarzy!

Paszport Młodego Nafciarza – naszym najmłodszym kibicom przypominamy o Paszportach Młodego Nafciarza i wyjątkowej nagrodzie, którą można otrzymać za uzbieranie w nim pieczątek ze wszystkich domowych meczów w rozgrywkach 2022/2023. Posiadacze w pełni uzupełnionych paszportów z sezonu 22/23, otrzymają karnet na mecze Nafciarzy w rozgrywkach 23/24.

Dodatkowo w najbliższym miesiącu rusza konkurs „Zbierz kwietniowe pieczątki w Paszporcie Młodego Nafciarza, w którym za uzbieranie pieczątek ze wszystkich kwietniowych pojedynków ORLEN Wisły Płock w Orlen Arenie, dzieci dostaną karty z zawodnikami lub case na telefon.

Czas trwania konkursu: od 1 do 15 kwietnia.

Regulamin konkursu „Zbierz kwietniowe pieczątki w Paszporcie Młodego Nafciarza”

– Zmierz się z Nafciarzami, zrób sobie zdjęcie i zgarnij nagrodę!  –

Obrotowy Nafciarzy Leon Susnja ma 204 cm wzrostu, środkowy rozgrywający Kosuke Yasuhira 173 cm, a Ty? W holu głównym OA znajduje się stand z zawodnikami ORLEN Wisły Płock – Leonem Susnją i Kosuke Yasuhirą. Można zmierzyć przy nim swój wzrost i tym samym zmierzyć się z Nafciarzami. Dzieci, które na meczu z MMTS-em Kwidzyn zmierzą się, zrobią zdjęcie i udostępnią je pod postem konkursowym na Facebooku SPR Wisła Płock (do 8 kwietnia), otrzymają od klubu nagrodę niespodziankę.

Czas trwania konkursu: od 1 do 8 kwietnia.

Regulamin konkursu „Zmierz się z Nafciarzami”

Kwietniowe mecze Nafciarzy w Orlen Arenie:

01.04.2023 r., godz. 17:00 – ORLEN Wisła Płock – MMTS Kwidzyn – 21. seria PGNiG Superligi,

12.04.2023 r., godz. 18:00 – ORLEN Wisła Płock – Azoty-Puławy – półfinał PGNiG Pucharu Polski,

15.04.2023 r., godz. 15:00 – ORLEN Wisła Płock – Torus Wybrzeże Gdańsk – 23. seria PGNiG Superligi.

Przyjdź na mecze ORLEN Wisły Płock i weź udział w kwietniowych konkursach z nagrodami!