W dniu dzisiejszym ORLEN Wisła Płock rozpoczyna walkę w play-offach EHF Champions League. Rywalem Nafciarzy w meczu o godzinie 20:45, którego stawką jest awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, będzie mocarne Paris Saint-Germain HB. Zanim jednak wybrzmi pierwszy gwizdek wszyscy kibice oraz sympatycy będą mogli skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych we współpracy z naszymi sponsorami oraz partnerami.

Już dziś o godzinie 20:45 ORLEN Wisła Płock rozpocznie walkę o upragniony awans do ćwierćfinału elitarnych rozgrywek Ligi Mistrzów. Nafciarze w pierwszym meczu fazy play-off stawią czoła naszpikowanemu gwiazdami Paris Saint-Germain HB. Niewątpliwie dzisiaj wieczorem czeka nas niesamowity spektakl sportowy na najwyższym poziomie z udziałem Niebiesko-biało-niebieskich. Zanim jednak dojdzie do pasjonującego pojedynku z Mistrzem Francji, miłośnicy Nafciarzy będą mieli szansę skorzystać z całej masy atrakcji przyszykowanej we współpracy z naszymi sponsorami oraz partnerami.

Czego możecie się spodziewać w ORLEN Arenie:

– Strefa Smakołyków:

Stoisko z hot-dogami – zachęcamy do spróbowania pysznych hot-dogów od New York Hot Dog.

Całość specjałów gastronomicznych dopełni Catering.

– Strefa Młodego Nafciarza:

Kącik dziecięcy, w którym najmłodszych zabawiać będzie niezawodna Sala Zabaw Fikołki.

*Biuro Paszportowe – przy kąciku dziecięcym będzie można zdobyć pieczątkę do Paszportu Młodego Nafciarza, która umożliwi udział w organizowanym przez nas konkursie (więcej informacji – TUTAJ).

– Strefa Foto:

* Fotobudka 360°– dzięki, której zachowacie na dłużej piękne chwile spędzone w gronie niebiesko-biało-niebieskiej rodziny. Dostępna przed meczem oraz w przerwie.

Ponadto w dniu dzisiejszym podczas meczu odbędzie się zbiórka funduszy na rzecz naszej wiernej kibicki Laury Bielskiej, która we wrześniu uległa wypadkowi i połamała szczękę. Okażmy jej dzisiaj jak najwięcej wsparcia poprzez wpłaty do puszek lub na zbiórkę online – TUTAJ. Udowodnijmy ponownie, że w ważnych sprawach czy to na boisku, czy poza nim  zawsze #walczyMy wspólnie!

UWAGA

Jeśli wciąż nie posiadacie biletów na dzisiejsze starcie z Paris Saint-Germain, to ciągle możecie je zakupić – TUTAJ. Zawalczcie z ORLEN Wisłą Płock o korzystny wynik w play-offach!

Do zobaczenia w ORLEN Arenie! Wpadajcie już od 19:30, żebyście mieli okazję skorzystać ze wszystkich przygotowanych specjalnie dla Was atrakcji!