Wzorem roku poprzedniego startujemy ponownie z programem lojalnościowym skierowanym dla najmłodszych kibiców. Fani zbierając pieczątki z podobizną Wiślackiego Misia mogą otrzymać karnet na nowy sezon. Dołączajcie do zabawy!

Paszport Młodego Nafciarza

Paszport Młodego Nafciarza to zeszycik dla najmłodszych kibiców, w którym mogą spisywać informacje o meczach ORLEN Wisły Płock jak i kolekcjonować pieczątki z Wiślackim Misiem podczas meczów domowych w ORLEN Arenie! Na fanów ze stuprocentową frekwencją czekają unikatowe nagrody! Kibic, w wieku do 13 lat, któremu uda się uzbierać wszystkie pieczątki ze spotkań domowych Wiślaków, otrzyma karnet na sezon 2024/2025. A to jeszcze nie wszystko! Za wzorową frekwencję wynoszącą 100% na wrześniowych pojedynkach najmłodsi będą mogli odebrać obudowę na telefon Nafciarza lub zestaw szkolny składający się z zeszytu i piórnika.

Regulamin konkursu „Wypełnij pieczątkami Paszport Młodego Nafciarza” – TUTAJ.

 Gdzie kupić Paszport Młodego Nafciarza i gdzie zgłosić się po pieczątki?

Paszport Młodego Nafciarza można już nabyć w sklepie internetowym SPR Wisły Płock, w siedzibie klubu w Orlen Arenie oraz podczas meczów Nafciarzy w PG Sport.

W celu podstemplowania paszportu zapraszamy do kącika dziecięcego podczas meczów Nafciarzy  w Orlen Arenie.

Wrześniowy terminarz domowych meczów ORLEN Wisły Płock:

– 09.09.2023, 15:00 – ORLEN Wisła Płock – Chrobry Głogów

– 20.09.2023, 18:45 – ORLEN Wisła Płock – GOG

– 24.09.2023, 15:00 – ORLEN Wisła Płock – Energa Wybrzeże Gdańsk

Zakup Paszport Młodego Nafciarza, kolekcjonuj pieczątki i zgarnij niepowtarzalne nagrody!