Już dziś – 7 marca o godzenie 20:45 ORLEN Wisła Płock rozegra swój ostatni mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów. Spotkanie 14. serii to „być albo nie być” dla Nafciarzy w kontekście przedłużenia swojego pobytu wśród europejskiej elity szczypiorniaka. Zanim Niebiesko-biało-niebiescy przystąpią do arcyważnego pojedynku kibice oraz sympatycy będą mieli szansę skorzystać z całej masy atrakcji przygotowanych we współpracy z naszymi sponsorami oraz partnerami.

W czwartkowy wieczór ORLEN Wisła Płock stoczy ostatni bój w fazie grupowej w EHF Champions League. Rywalem Niebiesko-biało-niebieskich w meczu 14. kolejki będzie Mistrz Portugalii – FC Porto, z którym zespół prowadzony przez Xaviego Sabate walczy o ostatnie premiowane miejsce do kolejnej rundy zmagań w Lidze Mistrzów. W związku z tym, że stawka jest naprawdę wysoka w ORLEN Arenie szykuje się świetne widowisko sportowe zagwarantowane przez Wiślaków, w którym rozstrzygną się losy awansu. Przed rozpoczęciem rywalizacji na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Europie wszyscy kibice i sympatycy niezależnie od wieku będą mieli okazję skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych we współpracy z naszymi sponsorami.

Co znajdziecie w ORLEN Arenie:

– Strefa Smakołyków:

Stoisko z hot-dogami – zachęcamy do spróbowania pysznych hot-dogów od New York Hot Dog.

Swojskie pyszności przygotowane przez Stowarzyszenie Wesoła Chatka, które będzie miało w swojej ofercie bezkonkurencyjne gofry, herbatę oraz kawę.

Całość specjałów gastronomicznych dopełni Catering.

– Strefa Młodego Nafciarza:

*Biuro Paszportowe – przy kąciku dziecięcym będzie można zdobyć pieczątkę do Paszportu Młodego Nafciarza, która umożliwi udział w organizowanym przez nas konkursie (więcej informacji – TUTAJ).

– Strefa Foto:

* Fotobudka 360°– dzięki, której uwiecznicie piękne chwile spędzone w niebiesko-biało-niebieskim gronie. Dostępna przed meczem oraz w przerwie.

UWAGA

Jeżeli jeszcze nie zakupiliście biletów na zbliżające się wielkimi krokami starcie z FC Porto to wciąż możecie je dostać – TUTAJ. Stańcie ramię w ramię z ORLEN Wisłą Płock w walce o awans!

Do zobaczenia w ORLEN Arenie! Zapraszamy odpowiednio wcześniej, jeśli chcecie skorzystać ze wszystkich atrakcji, które będą na Was czekać!