W dniu dzisiejszym – 16 listopada o godzinie 20:45 ORLEN Wisła Płock przed własną publicznością rywalizować będzie z jedną z najmocniejszych i najbardziej utytułowanych drużyn piłki ręcznej w Europie jak i na świecie – hiszpańską Barçą. Spotkanie z tak wyśmienitym zespołem nie może się odbyć bez anturażu atrakcji na równie wysokim poziomie w związku z czym w ORLEN Arenie dzisiaj nie zabraknie atrakcji przygotowanych we współpracy z naszymi partnerami i sponsorami.

Tuż przed przerwą reprezentacyjną Nafciarze zmierzyli się w Płocku ze słoweńskim RK Celje Pivovarna Lasko i dzięki wygranej – 30:25 zdobyli premierowe punkty w Lidze Mistrzów. Teraz po powrocie ponownie przystąpią do zmagań na europejskich parkietach, a ich rywalem w 7. kolejce będzie światowej klasy drużyna prowadzona przez Carlosa Ortegę – Barça. Po 6. kolejkach Hiszpanie odnieśli tylko jedną porażkę ulegając jedynie Węgrom z Veszprém, jednak nie oznacza to, że w ORLEN Arenie czeka nas jednostronne widowisko, bo jak sami pewnie świetnie pamiętacie na przykładzie 2014 roku z odpowiednim wsparciem z trybun wszystko jest możliwe! Emocje sportowe na najwyższym poziomie niewątpliwe zapewnią nam Niebiesko-biało-niebiescy, a ponadto w płockiej hali będzie na Was czekał szereg atrakcji przygotowanych we współpracy z naszymi sponsorami oraz partnerami, który jeszcze bardziej uświetni szykujące się święto piłki ręcznej.

Co będzie na Was czekać w ORLEN Arenie:

– Strefa Smakołyków:

Słodkości – bufet doskonałych słodkości od naszego Partnera – Piekarni Cukierni Mochowo!

Stoisko z hot-dogami – zachęcamy do spróbowania hot-dogów nie z tej ziemi od New York Hot Dog.

Swojskie pyszności przygotowane przez Stowarzyszenie Wesoła Chatka, które w swojej ofercie będzie posiadać bezkonkurencyjne gofry, herbatę oraz kawę

Całość specjałów gastronomicznych dopełni Catering.

– Strefa Młodego Nafciarza:

Kącik dziecięcy, w którym maluchom animacje zapewni niezawodna Sala Zabaw Fikołki

*Biuro Paszportowe – przy kąciku dziecięcym będzie można zdobyć pieczątkę do Paszportu Młodego Nafciarza, która umożliwi udział w organizowanym przez nas konkursie (więcej informacji – TUTAJ).

– Strefa Foto:

* Fotobudka 360°– która uwieczni na pamiątkę pamiętne chwile spędzone wśród niebiesko-biało-niebieskiej rodziny.  Dostępna przed meczem oraz w przerwie.

Do zobaczenia w ORLEN Arenie, gdzie od samego początku zawalczymy z Niebiesko-biało-niebieskimi! Zalecamy przybyć z zapasem czasowym, żeby na pewno nie przegapić żadnej atrakcji!