Już dzisiaj ORLEN Wisła Płock rozegra ostatni mecz w ORLEN Arenie w tym roku. Nafciarze zmierzą się w 16. serii krajowych rozgrywek z Azotami Puławy. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:20, ale przedtem kibice będą mogli skorzystać z szerokiego wachlarza atrakcji przygotowanego we współpracy z naszymi sponsorami oraz partnerami.

Na zakończenie roku w płockiej hali drużyna pod wodzą trenera Xaviego Sabate podejmie jednego z kandydatów do walki o medale w polskiej lidze – drużynę Azoty Puławy. Pojedynek 16. rundy w ORLEN Superlidze zacznie się 13 grudnia o godzinie 17:20. Aby uświetnić to wydarzenie, a zarazem godnie pożegnać się z ORLEN Areną, na kibiców oraz sympatyków będzie czekał szereg atrakcji przyszykowanych wraz z naszymi sponsorami oraz partnerami.

Na co możecie liczyć w ORLEN Arenie:

– Strefa Smakołyków:

Stoisko z hot-dogami – zachęcamy do spróbowania smakowitych hot-dogów od New York Hot Dog.

Swojskie pyszności przygotowane przez Stowarzyszenie Wesoła Chatka, które w swojej ofercie będzie miało jedyne w swoim rodzaju gofry, herbatę oraz kawę.

Całość specjałów gastronomicznych dopełni Catering.

– Strefa Młodego Nafciarza:

Kącik dziecięcy, w którym maluchami zaopiekuje się niezawodna Sala Zabaw Fikołki.

*Biuro Paszportowe – przy kąciku dziecięcym będzie można zdobyć pieczątkę do Paszportu Młodego Nafciarza, która umożliwi udział w organizowanym przez nas konkursie (więcej informacji – TUTAJ).

UWAGA

Jeśli wciąż zastanawiacie się czy warto być z Niebiesko-biało-niebieskimi po raz ostatni w ORLEN Arenie to odpowiedź brzmi – zdecydowanie tak. Ciągle możecie nabyć bilety – TUTAJ. Wpadajcie na halę i głośno dopingujcie Nafciarzy!

Widzimy się w ORLEN Arenie! Zarezerwujcie sobie trochę więcej czasu przed, dzięki czemu  będziecie mieć szansę na skorzystanie z każdej z atrakcji!