Już dzisiaj – 12 października o godzinie 20:45 ORLEN Wisła Płock stoczy bój o pierwszą zdobycz punktową z ubiegłorocznym triumfatorem Ligi Mistrzów SC Magdeburg. W związku z nadchodzącym handballowym świętem oprócz świetnego widowiska sportowego w ORLEN Arenie czekać na Was będzie moc atrakcji przygotowana we współpracy z naszymi partnerami i sponsorami.

W 4. kolejce rywalizacji w EHF Champions League Nafciarze podejmą przed własną publicznością zwycięzcę tych rozgrywek z poprzedniego sezonu – niemieckie SC Magdeburg. W czwartkowy wieczór pierwszy gwizdek wybrzmi o godzinie 20:45. Oprócz gwarantowanego widowiska na najwyższym poziomie zapewnionego przez Niebiesko-biało-niebieskich szczypiornistów w ORLEN Arenie będzie mogli również skorzystać z szeregu atrakcji przyszykowanych wraz z naszymi  sponsorami i partnerami. Wiek nie gra żadnej roli – na każdego będzie czekało coś dobrego!

Czego możecie spodziewać się w ORLEN Arenie:

– Strefa Smakołyków:

Słodkości – bufet słodkości od naszego Partnera – Piekarni Cukierni Mochowo!

Stoisko z hot-dogami – zachęcamy do spróbowania hot-dogów od New York Hot Dog.

Swojskie pyszności przygotowane przez Stowarzyszenie Wesoła Chatka, które będzie oferować swojską lemoniadę, gofry oraz kawę

Całość specjałów gastronomicznych dopełni Catering.

– Strefa Młodego Nafciarza:

Kącik dziecięcy, w którym najmłodszych zabawiać będzie niezawodna Sala Zabaw Fikołki

*Biuro Paszportowe – przy kąciku dziecięcym będzie można zdobyć pieczątkę do Paszportu Młodego Nafciarza, która umożliwi udział w organizowanym przez nas konkursie (więcej informacji – TUTAJ).

– Strefa Foto:

* Fotobudka 360°– która uwieczni na pamiątkę niezapomniane chwile spędzone wśród niebiesko-biało-niebieskiej rodziny.  Dostępna przed meczem oraz w przerwie.

– Strefa Kibicowania Petrze:

Ponadto w związku z udziałem EHF Champions Cup w piłce ręcznej plażowej naszego płockiego reprezentanta – drużyny BHT Petry Płock, która broni w tym roku pucharu postanowiliśmy pierwszy raz w historii obejrzeć wspólnie ich spotkanie. Płocczanie zmierzą się w nim z węgierskim zespołem SC Squadra Buda. Start meczu zaplanowano na godzinę 19:15, jednak na halę wejdziecie już o godzinie 19:00. Zapraszamy do kibicowania razem Petrze Płock w walce o kolejną europejską koronę!

UWAGA

Jeśli jeszcze nie kupiliście biletów na mecz z SC Magdeburg to macie wciąż szansę nadrobić to karygodne niedopatrzenie – TUTAJ. ORLEN Wisła Płock potrzebuje swojego 8. zawodnika!

Czekamy na Was w ORLEN Arenie! Zalecamy pojawienie się odpowiednio wcześniej jeśli chcecie skorzystać ze wszystkich atrakcji, które będą na Was czekać!