W dniu dzisiejszym – 2 grudnia o godzinie 16:00 płocczanie rywalizować będą z zespołem Piotrkowianin Piotrków Trybunalski w ramach 14. kolejki ORLEN Superligi. Oprócz widowiska sportowego w płockiej hali kibice i sympatycy będą mogli liczyć na szereg atrakcji przygotowanych we współpracy z naszymi partnerami oraz sponsorami.

W 14. serii ORLEN Wisła Płock zawalczy przed własną publicznością w meczu rewanżowym z drużyną Piotrkowianin Piotrków Trybunalski. Spotkanie rozpocznie się 2 grudnia o godzinie 16:00. Przedtem jednak wszyscy kibice i sympatycy będą mieli szanse skorzystać z wielu atrakcji w ORLEN Arenie, które przygotowaliśmy wraz z naszymi sponsorami i partnerami. Zarówno najmłodsi jak i najstarsi na pewno znajdą coś dla siebie!

Na co możecie liczyć w ORLEN Arenie:

– Strefa Smakołyków:

Słodkości – bufet przesmacznych słodkości od naszego Partnera – Piekarni Cukierni Mochowo!

Stoisko z hot-dogami – zachęcamy do spróbowania pysznych hot-dogów od New York Hot Dog.

Całość specjałów gastronomicznych dopełni Catering.

– Strefa Młodego Nafciarza:

Kącik dziecięcy, w którym milusińskimi zajmie się niezawodna Sala Zabaw Fikołki

*Biuro Paszportowe – przy kąciku dziecięcym będzie można zdobyć pieczątkę do Paszportu Młodego Nafciarza, która umożliwi udział w organizowanym przez nas konkursie (więcej informacji – TUTAJ).

UWAGA

Jeżeli jeszcze nie weszliście w posiadanie wejściówek na pojedynek z Piotrkowianinem to nadal macie szansę zakupić je – TUTAJ. Nafciarze potrzebują Waszego wsparcia!

Widzimy się w ORLEN Arenie! Wpadajcie odpowiednio wcześniej żeby zdążyć skorzystać ze wszystkich atrakcji!