Już dziś – 21 marca o godzinie 17:30 ORLEN Wisła Płock stoczy bój z Industrią Kielce w ramach 24. serii ORLEN Superligi. Zanim jednak dojdzie do starcia na szczycie kibice oraz sympatycy będą mieli okazję skorzystać z szerokiej oferty atrakcji przygotowanej we współpracy z naszymi sponsorami oraz partnerami.

21 marca o godzinie 17:30 będzie miało miejsce starcie na szczycie ORLEN Superligi, w którym ORLEN Wisła Płock stawi czoła swojemu odwiecznemu rywalowi – Industrii Kielce. Płocczanie zawalczą z kielczanami o pozycję lidera po fazie zasadniczej rozgrywek. Śmiało, można stwierdzić, że w ORLEN Arenie w czwartek w ramach 24. kolejki zobaczymy wyśmienite widowisko sportowe na najwyższym poziomie. Zanim jednak usłyszymy pierwszy gwizdek rozpoczynający ten elektryzujący pojedynek wszyscy kibice oraz sympatycy Niebiesko-biało-niebieskich będą mogli skorzystać z całej masy atrakcji przygotowanej we współpracy z naszymi sponsorami oraz partnerami.

Co będzie na Was czekać w ORLEN Arenie:

– Strefa Smakołyków:

Stoisko z hot-dogami – zachęcamy do spróbowania bardzo dobrych hot-dogów od New York Hot Dog.

Swojskie pyszności przygotowane przez Stowarzyszenie Wesoła Chatka, które będzie serwować wyśmienite gofry, herbatę oraz kawę.

Całość specjałów gastronomicznych dopełni Catering.

– Strefa Młodego Nafciarza:

Kącik dziecięcy, w którym najmłodszych zabawą zajmie niezawodna Sala Zabaw Fikołki

*Biuro Paszportowe – przy kąciku dziecięcym będzie można zdobyć pieczątkę do Paszportu Młodego Nafciarza, która umożliwi udział w organizowanym przez nas konkursie (więcej informacji – TUTAJ).

– Strefa kibica ORLEN Wisły Płock:

Niebiesko-biało-niebieski punkt, w którym będzie mieli szanse zaopatrzyć się w najnowsze gadżety klubowe będące niezbędnikiem każdego kibica.

Ponadto tego dnia odbędzie się także akcja „ZNAJDŹ PSYJACIELA NA MECZU” organizowana przez Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom „Udana Adopcja” działającego przy schronisku dla bezdomnych zwierząt w Płocku. Przed spotkaniem kibice Nafciarzy będą mieli szansę poznania podopiecznych stowarzyszenia na wystawie, dowiedzenia się jak adoptować psa ze schroniska w kąciku About Dogs, a także wsparcia zbiórki karmy, akcesoriów oraz zabawek dla zwierzaków.

Widzimy się w ORLEN Arenie! Koniecznie zjawcie się wcześniej, żebyście zdążyli skorzystać ze wszystkich przygotowanych dla Was atrakcji!