W dniu jutrzejszym – 22 października o godzinie 15:00 ORLEN Wisła Płock stanie w szranki z ubiegłorocznym brązowym medalistą krajowych zmagań – Górnikiem Zabrze. Szczytowe starcie ORLEN Superligi uzupełnią przygotowane z naszymi partnerami i sponsorami atrakcje skierowane do wszystkich kibiców i sympatyków Nafciarzy.

W 10. serii ORLEN Superligi Niebiesko-biało-niebiescy we własnej hali zmierzą się z jedną z czołowych drużyn na krajowym podwórku, która obecnie również reprezentuje Polskę w rozgrywkach Ligi Europejskiej. Rywalem Nafciarzy będzie nie kto inny jak Górnik Zabrze. Spotkanie rozpocznie się 22 października o godzinie 15:00. Bez cienia wątpliwości czeka nas bardzo ciekawe widowisko sportowe, lecz oprócz tego w ORLEN Arenie będziecie mieli szansę skorzystać z szerokiego wachlarza atrakcji, które zapewniliśmy w ramach współpracy z naszymi partnerami oraz sponsorami. Każdy niezależnie od przedziału wiekowego znajdzie coś dla siebie!

 Czego możecie oczekiwać w ORLEN Arenie:

– Strefa Smakołyków:

* Stoisko z hot-dogami – zachęcamy do spróbowania kapitalnych hot-dogów od New York Hot Dog.

* Swojskie pyszności przyszykowane przez Stowarzyszenie Wesoła Chatka, w którego ofercie będą swojska lemoniada, gofry oraz aromatyczna kawa

* Całość specjałów gastronomicznych dopełni Catering.

– Strefa Młodego Nafciarza:

* Kącik dziecięcy, w którym milusińskimi zajmować się będzie Sala Zabaw Fikołki

*Biuro Paszportowe – przy kąciku dziecięcym będzie można zdobyć pieczątkę do Paszportu Młodego Nafciarza, która umożliwi udział w organizowanym przez nas konkursie (więcej informacji – TUTAJ).

– Strefa Foto:

* Fotobudka 360°– która pozwoli na uwiecznienie na dłużej niezapomnianych chwil spędzone wśród niebiesko-biało-niebieskiej rodziny.  Dostępna przed meczem oraz w przerwie.

Uwaga

Jeśli jeszcze nie posiadacie wejściówek na nadchodzący pojedynek z Górnikiem Zabrze to jeszcze macie szansę to uczynić klikając TUTAJ. Niebiesko-biało-niebiescy grają tylko z Wami!

Widzimy się w ORLEN Arenie! Jeśli nie chcecie przegapić żadnej atrakcji to wpadajcie do hali z odpowiednim zapasem czasu!