W dniu dzisiejszym Niebiesko-biało-niebiescy przystąpią do domowego pojedynku w ramach 20. kolejki ORLEN Superligi. Rywalem drużyny pod wodzą trenera Xaviego Sabate będzie Corotop Gwardia Opole. Pierwszy gwizdek wybrzmi o godzinie 16:00, ale przedtem kibice i sympatycy będą mogli skorzystać z szerokiej oferty atrakcji przygotowanych we współpracy z naszymi sponsorami oraz partnerami.

Sobota – 10 lutego będzie już drugim dniem meczowym w wykonaniu Wiślaków, którzy w czwartek podejmowali na wyjeździe Energę Wybrzeże Gdańsk. Tym razem Nafciarze wystąpią jednak w roli gospodarza i w ORLEN Arenie staną do boju z Corotop Gwardią Opole w meczu 20. serii polskiej ligi. Zanim jednak Niebiesko-niebiescy przystąpią do rywalizacji o dwudziesty triumf w ORLEN Superlidze wszyscy kibice i sympatycy płocczan będą mieli okazję skorzystać z bogatego wachlarza atrakcji przygotowanych wraz z naszymi sponsorami oraz partnerami.

Co będzie na Was czekać w ORLEN Arenie:

– Strefa Smakołyków:

Stoisko z hot-dogami – zachęcamy do spróbowania doskonałych hot-dogów od New York Hot Dog.

Swojskie pyszności przygotowane przez Stowarzyszenie Wesoła Chatka, wśród których znajdziecie bezkonkurencyjne gofry, herbatę oraz kawę

Całość specjałów gastronomicznych dopełni Catering.

– Strefa Młodego Nafciarza:

Kącik dziecięcy, gdzie najmłodszymi zajmować się będzie niezawodna Sala Zabaw Fikołki

*Biuro Paszportowe – przy kąciku dziecięcym będzie można zdobyć pieczątkę do Paszportu Młodego Nafciarza, która umożliwi udział w organizowanym przez nas konkursie (więcej informacji – TUTAJ).

– Strefa Foto:

* Fotobudka 360°– dzięki, której uwiecznicie na dłużej piękne chwile spędzone wśród Niebiesko-biało-niebieskiej rodziny. Dostępna przed meczem oraz w przerwie.

UWAGA

Jeśli jeszcze nie weszliście w posiadanie biletów na mecz z Corotop Gwardią to najwyższa pora, żeby je zakupić. Ciągle jeszcze możecie dostać wejściówki – TUTAJ. Nafciarze Was potrzebują!

Widzimy się w ORLEN Arenie! Zapraszamy z zapasem czasowym, żeby nie umknęła Wam żadna z atrakcji!