Dzisiaj – 9 grudnia o godzinie 19:00 ORLEN Wisła Płock podejmie we własnej hali MKS Zagłębie Lubin w ramach 15. rundy rywalizacji na ligowych parkietach w Polsce. Oprócz wrażeń sportowych zapewnionych przez Nafciarzy na kibiców i sympatyków w hali będą czekały atrakcje przygotowane wraz z naszymi partnerami oraz sponsorami.

Emocje po czwartkowej wygranej z Veszprém Nafciarzy jeszcze dobrze nie opadły, a na płocczan czeka już kolejny przeciwnik, lecz tym razem z krajowego podwórka. W 15. kolejce ORLEN Superligi Niebiesko-biało-niebiescy zmierzą się przed własną publicznością z MKS Zagłębiem Lubin. Pierwszy gwizdek wybrzmi o godzinie 19:00, ale zanim to jednak nastąpi kibice i sympatycy będą mogli skorzystać z atrakcji przyszykowanych we współpracy z naszymi sponsorami oraz partnerami.

Co znajdziecie w ORLEN Arenie:

– Strefa Smakołyków:

Słodkości – bufet pysznych słodkości od naszego Partnera – Piekarni Cukierni Mochowo!

Stoisko z hot-dogami – zachęcamy do spróbowania wyśmienitych hot-dogów od New York Hot Dog.

Całość specjałów gastronomicznych dopełni Catering.

– Strefa Młodego Nafciarza:

*Biuro Paszportowe – przy kąciku dziecięcym będzie można zdobyć pieczątkę do Paszportu Młodego Nafciarza, która umożliwi udział w organizowanym przez nas konkursie (więcej informacji – TUTAJ).

UWAGA

Jeżeli jeszcze nie posiadacie biletów na dzisiejszy mecz, w którym ORLEN Wisła Płock rywalizować będzie z MKS Zagłębiem Lubin, to macie okazję zakupić je TUTAJ. Zagrzewajcie Wiślaków Waszym dopingiem do walki!

Zapraszamy serdecznie do ORLEN Areny! Wpadnijcie wcześniej, żeby nie pominąć żadnej z atrakcji!