Dzisiaj – 26 października o godzinie 20:45 ORLEN Wisła Płock podejmie we własnej hali Mistrza Słowenii – drużynę Celje Pivovarna Lasko. Będzie to spotkanie najwyższej rangi, ponieważ Nafciarze zawalczą o pierwsze punkty w zmaganiach EHF Champions League. Tak kluczowe zawody wymagają odpowiedniej oprawy, dlatego też we współpracy z naszymi partnerami i sponsorami przygotowaliśmy szereg atrakcji, które będą na Was czekać w ORLEN Arenie.

Przed przerwą reprezentacyjną Niebiesko-biało-niebiescy rozegrają jeszcze arcyważne spotkanie w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Rywalem płockich szczypiornistów w 6. serii zmagań będzie Mistrz Słowenii – Celje Pivovarna Lasko. Dotychczas zarówno Nafciarze jak i zespół pod wodzą Alema Toskicia nie zdobyli punktów i zajmują dwa ostatnie miejsca w stawce. Fakt ten niewątpliwie wpłynie na motywację obydwóch drużyn co jest gwarancją widowiska sportowego najwyższej klasy. Poza emocjami sportowymi na kibiców i sympatyków w każdym przedziale wiekowym czekać będzie szeroki wachlarz atrakcji przygotowanych we współpracy z naszymi sponsorami oraz partnerami.

Co znajdziecie w ORLEN Arenie:

– Strefa Smakołyków:

Słodkości – bufet słodkości od naszego Partnera – Piekarni Cukierni Mochowo!

Stoisko z hot-dogami – zachęcamy do spróbowania hot-dogów od New York Hot Dog.

Całość specjałów gastronomicznych dopełni Catering.

– Strefa Młodego Nafciarza:

*Biuro Paszportowe – przy kąciku dziecięcym będzie można zdobyć pieczątkę do Paszportu Młodego Nafciarza, która umożliwi udział w organizowanym przez nas konkursie (więcej informacji – TUTAJ).

– Strefa Foto:

* Fotobudka 360°– która pozwoli na zatrzymanie na pamiątkę niezapomnianych chwil spędzonych z niebiesko-biało-niebieskiej rodziny.  Dostępna przed meczem oraz w przerwie.

UWAGA

Jeżeli jeszcze nie posiadacie biletów na jeden z ważniejszych pojedynków w sezonie, w którym Nafciarze stoczą bój o pierwsze punkty z Celje Pivovarna Lasko, możecie nabyć je TUTAJ. Niebiesko-biało-niebiescy bardzo potrzebują Waszego wsparcia!

Spotykamy się w ORLEN Arenie! Zapraszamy z zapasem czasowym, abyście mogli skorzystać ze wszystkich czekających na Was atrakcji!