Już dzisiaj – 7 grudnia o godzinie 20:45 ORLEN Wisła Płock stanie w szranki z węgierskim zespołem Telekom Veszprém HC w ramach 10. rundy rywalizacji w EHF Champions League. Poza emocjami na najwyższym poziomie zagwarantowanymi przez naszych szczypiornistów dla kibiców oraz sympatyków przygotowaliśmy szeroki wachlarz atrakcji we współpracy z naszymi partnerami oraz sponsorami.

Po raz pierwszy i ostatni w grudniu Nafciarze rywalizować będą na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Europie. Rywalem płocczan w 10. kolejce w EHF Champions League będzie mistrz Węgier i jeden z bardziej doświadczonych zespołów starego kontynentu – drużyna Telekom Veszprém HC. Niebiesko-biało-niebiescy bardzo potrzebują punktów w Lidze Mistrzów, dlatego też dzisiejsze spotkanie to mecz o najwyższą stawkę. Zanim jednak dojdzie topowego starcia kibice oraz sympatycy będą mieli szansę skorzystać z szeregu atrakcji przygotowanych z naszymi sponsorami oraz partnerami. Każdy niezależnie od wieku czy płci na pewno znajdzie coś dla siebie!

Czego możecie się spodziewać w ORLEN Arenie:

– Strefa Smakołyków:

Słodkości – bufet wyśmienitych słodkości od naszego Partnera – Piekarni Cukierni Mochowo!

Stoisko z hot-dogami – zachęcamy do spróbowania doskonałych hot-dogów od New York Hot Dog.

Swojskie pyszności przygotowane przez Stowarzyszenie Wesoła Chatka, które będzie oferować bezkonkurencyjne gofry, herbatę oraz kawę

Całość specjałów gastronomicznych dopełni Catering.

– Strefa Młodego Nafciarza:

Kącik dziecięcy, w którym najmłodszych zabawiać będzie niezawodna Sala Zabaw Fikołki

*Biuro Paszportowe – przy kąciku dziecięcym będzie można zdobyć pieczątkę do Paszportu Młodego Nafciarza, która umożliwi udział w organizowanym przez nas konkursie (więcej informacji – TUTAJ).

– Strefa Foto:

* Fotobudka 360°– dzięki, której uwiecznicie piękne chwile spędzone w niebiesko-biało-niebieskim gronie. Dostępna przed meczem oraz w przerwie.

UWAGA

Jeśli nie zakupiliście jeszcze wejściówek na szykujące się święto piłki ręcznej w ORLEN Arenie, podczas którego Wiślacy zawalczą o cenne punkty z podopiecznymi Momira Ilicia, to możecie jeszcze dostać je TUTAJ. Nafciarze niezmiernie potrzebują swojego 8. zawodnika!

Czekamy na Was w ORLEN Arenie! Zalecamy zjawienie się z odpowiednim zapasem czasowym, abyście zdążyli skorzystać z każdej z atrakcji!