Dziś – 21 lutego o godzinie 20:45 ORLEN Wisła Płock zawalczy z francuskim Montpellier HB w meczu 12. serii EHF Champions League. Zanim jednak dojdzie do pojedynku na szczycie wszyscy kibice i sympatycy będą mieli okazję skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych we współpracy z naszymi sponsorami oraz partnerami.

Po ponad 10 tygodniach do ORLEN Areny powracają rozgrywki w najwyższej klasie rozgrywkowej w Europie, w których ORLEN Wisła Płock stawi czoła francuskiemu Montpellier HB. W pojedynku 12. kolejki Ligi Mistrzów Nafciarze zawalczą o bardzo cenne punkty w kontekście awansu do dalszej fazy rozgrywek. Z całą pewnością płoccy szczypiorniści zagwarantują wszystkim zgromadzonym w ORLEN Arenie niesamowite widowisko sportowe na najwyższym możliwym poziomie. Wcześniej jednak kibice oraz sympatycy Niebiesko-biało-niebieskich będą mogli skorzystać z szeregu atrakcji przygotowanych na tę specjalną okazję we współpracy z naszymi sponsorami oraz partnerami. Dla każdego znajdzie się coś dobrego!

Na co możecie liczyć w ORLEN Arenie:

– Strefa Smakołyków:

Stoisko z hot-dogami – zachęcamy do spróbowania świetnych hot-dogów od New York Hot Dog.

Swojskie pyszności przygotowane przez Stowarzyszenie Wesoła Chatka, które będzie serwować bezkonkurencyjne gofry, herbatę oraz kawę.

Całość specjałów gastronomicznych dopełni Catering.

– Strefa Młodego Nafciarza:

Kącik dziecięcy, w którym najmłodszymi zajmować się będzie niezawodna Sala Zabaw Fikołki.

*Biuro Paszportowe – przy kąciku dziecięcym będzie można zdobyć pieczątkę do Paszportu Młodego Nafciarza, która umożliwi udział w organizowanym przez nas konkursie (więcej informacji – TUTAJ).

UWAGA

Jeżeli jeszcze nie zakupiliście biletów na zbliżające się spotkanie na szczycie, w którego trakcie ORLEN Wisła Płock zawalczy o bardzo cenne punkty z Montpellier HB, to możecie nadrobić to niedopatrzenie i dostać je – TUTAJ. Niebiesko-biało-niebiescy potrzebują Waszego wsparcia!

Do zobaczenia w ORLEN Arenie! Zapraszamy wcześniej, żebyście na pewno zdążyli skorzystać ze wszystkich atrakcji!