Już dziś Nafciarze wkraczają do walki w ORLEN Pucharze Polski. W ramach ćwierćfinałowego spotkania o godzinie 18:00 Wiślacy zmierzą się z Górnikiem Zabrze. Zanim jednak to nastąpi kibice oraz sympatycy płockiej drużyny będą mieli szansę skorzystać z szerokiej oferty atrakcji przygotowanej na tę specjalną okazję.

W ORLEN Arenie zawitają dzisiaj po raz pierwszy w tym sezonie rozgrywki ORLEN Pucharu Polski. Nafciarze rywalizację rozpoczną od meczu ćwierćfinałowego w ORLEN Arenie, w którym stawią czoła Górnikowi Zabrze. Aby mieć szansę na udział w Final Four ORLEN Pucharu Polski w Kalisz Arenie, podopieczni trenera Xaviego Sabate muszą pokonać rywala z województwa śląskiego. Motywacja ze strony płocczan jest ogromna, ponieważ wygrana w tym pojedynku oznacza szansę na ewentualne powtórzenie historii z dwóch ostatnich sezonów, w których Wiślacy byli triumfatorami w tych rozgrywkach. Zanim emocje w płockiej hali sięgną zenitu kibice oraz sympatycy Niebiesko-Biało-Niebieskich będą mogli skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych na to wydarzenie z naszymi sponsorami oraz partnerami.

Co znajdziecie w ORLEN Arenie:

Strefa Smakołyków:

* Stoisko z hot-dogami – zachęcamy do spróbowania smacznych hot-dogów od New York Hot Dog.

* Swojskie pyszności przygotowane przez Stowarzyszenie Wesoła Chatka, które w swojej ofercie będzie miało wyśmienite gofry, herbatę oraz kawę.

* Całość specjałów gastronomicznych dopełni Catering.

Strefa Młodego Nafciarza:

* Kącik dziecięcy, w którym maluchom zabawę zapewni niezawodna Sala Zabaw Fikołki

*Biuro Paszportowe – przy kąciku dziecięcym będzie można zdobyć pieczątkę do Paszportu Młodego Nafciarza, która umożliwi udział w organizowanym przez nas konkursie (więcej informacji – TUTAJ).

– Strefa Foto:

* Fotobudka 360°– dzięki, której uwiecznicie na dłużej piękne momenty spędzone w gronie wiślackiej rodziny. Dostępna przed meczem oraz w przerwie.

Ponadto na godzinę przed meczem tego dnia w ORLEN Arenie odbędzie się oficjalna premiera książki pt. „Wisła Płock oczami jej trenerów” autorstwa Michała Kublika. Z tej okazji kibice oraz sympatycy płockiej drużyny będą mieli możliwość nabycia tego dzieła, spotkania z samym twórcą i zdobycia dedykacji, a także rozmowy oraz zdjęć z trenerami Markiem Motyczyńskim, Bogdanem Zajączkowskim, Bogdanem Kowalczykiem, Krzysztofem Kisielem, Arturem Góralem oraz Michałem Skórskim. Zachęcamy do pojawienia się wcześniej i odbycia wraz z autorem oraz szkoleniowcami Niebiesko-biało-niebieskich podróży drogą wiślackich wspomnień.

Co więcej oprócz możliwości nabycia książki pt. „Wisła Płock oczami jej trenerów” w naszym Niebiesko-biało-niebieskim punkcie będziecie mieli szansę zaopatrzyć się w najnowsze gadżety klubowe będące niezbędnikiem każdego kibica.

UWAGA

Jeżeli jeszcze nie zakupiliście wejściówek na ćwierćfinałowy pojedynek z Górnikiem Zabrze, to możecie nadrobić to niedopatrzenie – TUTAJ. Ponieście Nafciarzy gorącym dopingiem do Final Four ORLEN Pucharu Polski!

Do zobaczenia w ORLEN Arenie! Wpadajcie ze sporym zapasem czasowym, żeby żadna z atrakcji Was nie ominęła!