W dniu dzisiejszym, 4 października o godzinie 18:00 Nafciarze po dwóch spotkaniach na wyjeździe powrócą do własnej hali, żeby zmierzyć się tam w 8. kolejce ORLEN Superligi z Energą MKS Kalisz. Z tej okazji we współpracy z naszymi sponsorami i partnerami przygotowaliśmy szereg atrakcji, które uatrakcyjnią to wydarzenie.

W 8. serii ORLEN Superligi Niebiesko-biało-niebiescy zawalczą prze własną publicznością o ósme zwycięstwo z rzędu w tym sezonie. Przeciwnikiem Nafciarzy będzie Energa MKS Kalisz, a spotkanie rozpocznie się 4 października o godzinie 18:00. Poza sportowymi emocjami zapewnionymi przez Wiślaków gwarantujemy również moc atrakcji przyszykowanych we współpracy z naszymi sponsorami i partnerami. Każdy kibic niezależnie od wieku znajdzie coś dla siebie!

Co będzie na Was czekać w ORLEN Arenie:

– Strefa Smakołyków:

Słodkości – bufet słodkości od naszego Partnera – Piekarni Cukierni Mochowo!

Stoisko z hot-dogami – zachęcamy do spróbowania hot-dogów od New York Hot Dog.

Swojskie pyszności przygotowane przez Stowarzyszenie Wesoła Chatka, gdzie dostaniecie: swojską lemoniadę i gofry oraz kawę

Całość specjałów gastronomicznych dopełni Catering.

– Strefa Młodego Nafciarza:

Kącik dziecięcy, w którym najmłodszym rozrywkę zapewniać będzie niezawodna Sala Zabaw Fikołki

*Biuro Paszportowe – przy kąciku dziecięcym będzie można zdobyć pieczątkę do Paszportu Młodego Nafciarza, która umożliwi udział w organizowanym przez nas konkursie (więcej informacji – TUTAJ).

UWAGA

Jeśli jeszcze nie nabyliście biletów na nadchodzący mecz z Energą MKS Kalisz to teraz jest moment, aby zakupić je TUTAJ. Nafciarze potrzebują waszego wsparcia!

Widzimy się w ORLEN Arenie! Przybywajcie z zapasem czasowym, aby móc skorzystać ze wszystkich przygotowanych dla Was atrakcji!