Dziś – 30 marca o godzinie 18:00 Nafciarze rozegrają swój ostatni mecz fazy zasadniczej ORLEN Superligi. Przeciwnikiem płocczan w spotkaniu 26. serii będzie Zepter KPR Legionowo. Zanim odbędą się derby województwa mazowieckiego, kibicie oraz sympatycy Niebiesko-biało-niebieskich będą mieli szansę skorzystać z całej masy atrakcji przygotowanych we współpracy z naszymi sponsorami oraz partnerami.

W dniu dzisiejszym o godzinie 18:00 ORLEN Wisła Płock przystąpi do ostatniego spotkania fazy zasadniczej w rodzimej lidze. W spotkaniu 26. kolejki ORLEN Superligi będą miały miejsce derby Mazowsza, w których płocczanie zmierzą się z legionowianami. Zanim jednak dojdzie do ostatnich rozstrzygnięć na krajowym podwórku wszyscy kibice Niebiesko-biało-niebieskich będą mieli okazję skorzystać z szerokiej oferty atrakcji przygotowanej właśnie dla nich we współpracy z naszymi sponsorami oraz partnerami.

Na co możecie liczyć w ORLEN Arenie:

– Strefa Smakołyków:

Stoisko z hot-dogami – zachęcamy do spróbowania bardzo dobrych hot-dogów od New York Hot Dog.

Całość specjałów gastronomicznych dopełni Catering.

– Strefa Młodego Nafciarza:

*Biuro Paszportowe – przy kąciku dziecięcym będzie można zdobyć pieczątkę do Paszportu Młodego Nafciarza, która umożliwi udział w organizowanym przez nas konkursie (więcej informacji – TUTAJ).

– Strefa Foto:

* Fotobudka 360°– dzięki, której uwiecznicie na dłużej piękne chwile spędzone w gronie niebiesko-biało-niebieskiej rodziny. Dostępna przed meczem oraz w przerwie.

UWAGA

Jeśli nie posiadacie jeszcze biletów na nadchodzące derby Mazowsza, to możecie ciągle zakupić je – TUTAJ. Stańcie do walki wraz z drużyną w ostatnim meczu przed play-offami!

Widzimy się w ORLEN Arenie! Zapraszamy odrobinę wcześniej, żebyście zdążyli skorzystać ze wszystkich przygotowanych dla Was atrakcji!