Jeszcze dzisiaj – 23 lutego o godzinie 20:00 Nafciarze podejmą kolejnego rywala w ORLEN Superlidze. Niebiesko-biało-niebiescy w spotkaniu 22. serii polskiej ligi rywalizować będą z MMTS Kwidzyn. Oprócz widowiska sportowego zagwarantowanego przez płockich szczypiornistów kibice i sympatycy będą mogli liczyć na szereg atrakcji przygotowanych wraz z naszymi partnerami oraz sponsorami.

Zaledwie w środę Nafciarze wywalczyli 2 cenne punkty w meczu Ligi Mistrzów przeciwko Montpellier HB, a już dzisiaj rozegrają spotkanie 22. serii ORLEN Superligi, w którym podejmą przed własną publicznością MMTS Kwidzyn. Zanim jednak wybrzmi pierwszy gwizdek o godzinie 20:00 wszyscy kibice i sympatycy będą mieli szansę skorzystać z szerokiej oferty atrakcji przygotowanej we współpracy z naszymi sponsorami oraz partnerami.

Czego możecie się spodziewać w ORLEN Arenie:

– Strefa Smakołyków:

Stoisko z hot-dogami – zachęcamy do spróbowania wyśmienitych hot-dogów od New York Hot Dog.

Swojskie pyszności przygotowane przez Stowarzyszenie Wesoła Chatka, które będzie w swojej ofercie będzie miało przepyszne gofry, herbatę oraz kawę

Całość specjałów gastronomicznych dopełni Catering.

– Strefa Młodego Nafciarza:

Kącik dziecięcy, w którym najmłodszych zabawiać będzie niezawodna Sala Zabaw Fikołki

*Biuro Paszportowe – przy kąciku dziecięcym będzie można zdobyć pieczątkę do Paszportu Młodego Nafciarza, która umożliwi udział w organizowanym przez nas konkursie (więcej informacji – TUTAJ).

– Strefa Foto:

* Fotobudka 360°– dzięki, której uwiecznicie piękne chwile spędzone w niebiesko-biało-niebieskim gronie. Dostępna przed meczem oraz w przerwie.

UWAGA

Jeśli nie posiadacie jeszcze biletów na nadchodzący mecz z Kwidzynem to ciągle są one dostępne i możecie je zakupić – TUTAJ. Zagrajcie razem z Nafciarzami o 22. zwycięstwo w tym sezonie!

Czekamy na Was w ORLEN Arenie! Zalecamy zjawić się z zapasem czasowym, żeby móc skorzystać ze wszystkich atrakcji!